• מורן

  נשלח ע"ימורן 11:38, 5 ביולי 2012

  אחי צבר חובות למס הכנסה ולהרבה אנשים. הוא נסע לחו"ל כדי להרוויח כסף ולנסות להחזיר את הכסף שהוא חייב. היום שהוא רוצה לחזור האם צפוי לו מאסר כשינחת פה? מה הוא צריך לעשות לפני שהוא חוזר לארץ?

  השב
 • 12:14, 5 ביולי 2012

  ראשית ככל הנראה, הוציאו לאחיך, צו עיכוב יציאה מן הארץ.

  יש סיכוי סביר מאד שכנגד אחיך תלויים צו מאסר, והבאה ועם הגעתו לארץ יאסר ויובא בפני רשם.

  אם כדבריך, אחיך הרוויח כספים על מנת לשלם לנושיו, הייתי מציע לערוך הסדר נושים, להגישו לבית משפט, אז ינתן צו עכוב הליכים כנגדו, ואז הוא יוכל להכנס לארץ ללא מאסר.
  מוזמן לקבל ייעוץ.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.