• רובי

  נשלח ע"ירובי 16:53, 14 באפריל 2014

  יש לי חובות בסך 230,000 ש''ח שנוצרו בגלל שהעסק שלי נפל, עזבתי את הדירה השכורה וחזרתי לגור עם אשתי ושני הילדים בבית של ההורים שלי, כרגע אני מחוסר עבודה ואשתי משתכרת בכ 5500 ש''ח בחודש, אני לא ישן בלילות ובדיכאון קשה, חשבתי ללכת להליך פש''ר אבל אמרו לי שאם אין לי עבודה אין טעם לעשות את זה, מה האפשרויות שלי? כיצד אפשר לצאת מהברוך הזה? אני אמצא עבודה אבל זה ייקח זמן בינתיים ניתן לחובות לתפוח?

  השב
 • 17:02, 14 באפריל 2014

  רובי היי, חג שמח, מיד לאחר החג אצפה לשמוע ממך.
  לגבי העובדה שכרגע אתה מחוסר עבודה, עובדה זו לא אמורה כלל להשפיע על הצורך הדחוף שלך בפיתרון ויציאה מן החובות. שוב, חג שמח ומצפה לשמוע ממך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.