בחירת עורך דין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ליאל

  נשלח ע"יליאל 00:37, 17 במאי 2014

  איך יודעים לבחור עורך דין טוב לפשיטת רגל עד ההפטר שאני אידע שאני יכול להמשיך תחיים רגיל וכל הכאב ראש יפלו עליו ולא אני זה שצריך לרדוף אחריו כל היום והאם רצוי לשלם לא הכול בבת 1 אני מוכרח לציין שלקחתי עורך דין מסיוע משפטי זה ממש בדיחה עושים טובה שמייצגים אותך לא עונים על שאלות לא כלום אז אני החלטתי להשקיע בעורך דין פרטי

  השב
 • 08:52, 17 במאי 2014

  ליאל שלומות, בחירת עו"ד לכל תחום משפטי צריך שתיעשה במחשבה תחילה. פנייה לעו"ד בקיא בתחום ובעל ניסיון מעשי בתחום.
  ישנם עורכי דין אשר מתמקצעים בתחום הפש"ר כמו משרד הח"מ.
  טוב תעשה אם תפנה לעורך הדין ישירות, קבע פגישה ובחן האם קיימת כימיה בינך לבינו והאם אתם משדרים על אותו ערוץ ורצוי בגובה העיניים.....
  בברכה,

  תגובה
 • 05:51, 25 במאי 2014

  אותו דבר עם עו"ד הסיוע שלי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.