צ'ק ביטחון שכירות דירה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • קובי

  נשלח ע"יקובי 20:27, 22 בספטמבר 2012

  שלום, יש לי צ'ק ביטחון על סך 10.000 ש"ח אצל בעל הבית של הדירה שלי. הבעיה היא שבעל הבית רוצה לקחת ממני תשלום על מים וחשמל לא לפי החוק(תעריף גבוהה יותר)ואני חושש שהוא יגע בצק ביטחון, מה אני יכול לעשות מכן והלאה? אגב** יש לי הקלטה בפלאפון שלי הוא לא רוצה לקחת ממני תשלום על חשמל לפי החוק אלא לפני תעריף יקר יותר אשמח אם תעזרו לי , בתודה מראש קובי

  השב
 • 16:14, 23 בספטמבר 2012

  קובי שלום.

  השאלה שלך אינה מתאימה לפורום.

  בכל מקרה, אם וכאשר יפעל בעל הבית להפקדת שיק הבטחון על מנת להפרע בגין תשלומים אשר הם אינם חוקיים, תןוכל לסרב לכבד את השיק ואז תעמוד לך עילת הגנה כנגד השיק.

  ממליץ לקבל ייעוץ משפטי אם וכאשר יפתח תיק הוצאה לפועל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.