תשלום עבור תאונה. - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 10:19, 16 בספטמבר 2014

  בוקר אור, אני נמצאת בהליך פשיטת רגל חצי שנה {יש צו תשלומים}, לפני כשנתיים רכבי נפגע בתאונה בזמן שחנה בחינה {לרכבי לא היה ביטוח}, תיקנתי את הרכב על חשבוני וחברת הביטוח הייתה אמורה להחזיר לי את הכסף, לאחר שהתברר כי יש עיקול על הרכב חברת הביטוח דל צד ג, סרבה לשלם, בסופו של דבר הוציאה לפקודתי 15 אלף והשאירה אצלה 6 אלף עד לביטול העיקול. לא פדיתי את הצק התוקף חלף והיום הם מסרבים לשלם 21 אלף {כל הסכום} בגלל העיקול, יש לי צו הקפאת הליכים מבית משפט. הם טוענים שבמידה ויוציא לי תשלום זוהי הלבנת הון. האם יש משהו לעשות בנידון? תודה מראש.

  השב
 • 10:53, 16 בספטמבר 2014

  העבירי הודעה לידי הנאמן שלך בפשיטת הרגל, זה יוציא הודעה/בקשה לבית המשפט, והכסף יועבר כולו לקופת הפש"ר שלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.