בקשה לקבלת צו הפטר - שאלה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מתייעצת

  נשלח ע"ימתייעצת 08:26, 17 בנובמבר 2014

  שלום רב, יש לי שכן שנמצא בהליך של פשט"ר והוא ביקש ממני לסייע לו בהכנת מכתב בקשה לקבלת צו הפטר. אני עורכת דין אבל לצערי לא מכירה בכלל את תחום פשיטת הרגל. אני רוצה לסייע לו, פרו בונו, אך אני לא רוצה להסב לו נזק. האם יש נוסח מוסכם לבקשה שכזו? אשמח לדעת מה כוללת בקשה לקבלת הפטר ועל איזה נקודות יש לשים דגש. כמובן שייעצתי לחייב לפנות לעו"ד שמתמחה בתחום אך אין לו אפשרות כלכלית. אשמח לעצות ו/או הסברים כדי שאוכל לעזור לבחור החביב..

  השב
 • 08:31, 17 בנובמבר 2014

  שלום, אין בקשה דומה למשניה, כל בקשה היא לגופו של עניין, כאשר הדגש הוא על מיצוי כל הזכויות הכלכליות של החייב לטובת הנושים. כמובן שהכל בהתאם להוראות הפקודה והתקנות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.