שלום לך טל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • טום

  נשלח ע"יטום 23:56, 14 ביוני 2015

  רשום בצו כינוס שכר טרחה למנהל מיוחד 9500 שקל איך בדיוק יגיע 9500 אם אני משלם 250 והחובות בחסות הפשע של בנק ישראל וריביות עד כוכב פלטו בערך 300 אלף שקל הרי זה לא סוד שאין לי איך לשלם אותם פשוט לא מבין איך השיטה עובדת?או שזה עבודה בעיניים כל הפשטר?אשמח לתשובה שאני אדע מה מחכה לי רצוי לציין שאין לי שום נכס או משהו בר שימוש מסכנים הנושים שזה בנקים שמוחקים מיליארדים לטייקונים ובאים על האזרח הקטן שהם יודעים שתועלת לא תהייה העיקר לנסות?

  השב
 • 12:34, 21 ביוני 2015

  טום שלומות, כנראה שלא הבנת נכונה את צו הכינוס. שכר הטרחה של בעל התפקיד לא נקבע בצו הכינוס. אל דאגה אתה נמצא בהליך הנכון לך ובסופו של יום תקבל את ההפטר המיוחל. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.