ערב טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • לירן

  נשלח ע"ילירן 21:37, 2 באוגוסט 2015

  הי אצלי כולם הגישו תביעות חוב ואני בחור בלי כלום אין לי כלום למימוש מה עם כל מה ששילמתי כל השנים לבנקים זה נחשב ? מה עושים שאין איך לשלם ואין אני עובד בעבודת כפיים אין לי השכלה או משהו תביעות חוב 240 אלף חצי מזה עורכי דין שכר טרחות וכל ההלוואות כי רק נלקחו אין בושה לבנקים אפילו אצל האיסלם ריביות זה מחוץ לחוק

  השב
 • 11:29, 4 באוגוסט 2015

  לירן שלום, עת ייבדקו תביעות החוב שהוגשו כנגדך על ידי הנאמן בתיק שלך, יופחתו הרביות והתשלומים אותם שילמת. בהתאם לתקנות פשיטת הרגל. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.