שאלה דחופה על הלוואה לפני הליך פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מ

  נשלח ע"ימ 19:42, 4 בנובמבר 2015

  שלום רב! לפני שבוע פתחתי חשבון בנק ע"מ לסגור חשבון קיים שיש לי , כמובן שלקחתי בחשבון החדש גם הלוואה של כ 55000 ורציתי לסגור את ההלוואה בחשבון הישן, אך לצערי הסתבכתי בהלוואה לשוק האפור והם הגיעו למצב של איומים ובמקום לסגור את החשבון הישן נתתי לשוק האפור את הכסף שלקחתי מההלוואה (כ 40000 שקל), קצת להרחיב.. אני אם חד הורית+3 ללא שום נכסים וצברתי חובות מהנישואים ואחרי הגירושים של כ 130000 ש"ח + 55000 הלוואה שלקחתי לאחרונה... התחלתי לברר על פשיטת רגל, אבל אני מפחדת שהבנק שלקחתי בו את ההלוואה, הוא ישאל למה לא סגרתי את החשבון הקודם.. מה עלול לקרות???? אנא תשובה בדחיפות..תודה..

  השב
 • 22:13, 4 בנובמבר 2015

  שלום מ, עצתי לך היא בטרם הגשת בקשה להליך פש"ר, לפנות לעו"ד הבקיא בתחום פשיטת רגל, כדי שיכוון אותך נכונה ומכין הבקשה בהסתמך על כל העובדות ונסיבות הסתבכותך בחובות. אין אני יודע מה ואילו נכסים יש בבעלותך, דבר שהינו אקוטי עד מאוד בטרם הגשת הבקשה להליך הפש"ר. הח"מ מומחה בתחום פשיטת הרגל וכדאי לך להיוועץ נכונה.

  תגובה
 • 22:20, 4 בנובמבר 2015

  תודה על התשובה..
  התייעצתי עם עורך דין לפני לקיחת ההלוואה האחרונה, ומכול ההבטים וכי אין לי באמת נכסים הוא המליץ על פשיטת רגל!
  החובות הצטברו במהלך ה10 שנים האחרונות , היינו זוג צעיר כבני 20 שהתחתנו ופשוט שקענו בחובות של שכירות מעון וכו.... ולא עמדנו בהוצאות..
  נא להתייחס לשאלה שלי, האם הבנק שלקחתי בו לאחרונה הלוואה ע"מ לסגור את החשבון בבנק אחר ולעבור אליו יכול ליצור לי בלאגן בהליך פשיטת רגל דווקא כי לקחתי את ההלוואה ולא סגרתי את החוב שתיכננתי?

  תגובה
 • 22:40, 4 בנובמבר 2015

  וזו בדיוק סיבת ההפנייה שלי לעורך דין הבקיא בתחום פשיטת הרגל. ואם לא הבנת, אז עכשיו לבטח הבנת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.