השפעה של פשיטת רגל על אשתו של בעל תאגיד - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 06:44, 27 במאי 2016

  שלום. אני בעלים של חברה חדשה שלא כל כך הצליחה.זו כבר תקופה שאני חושב לפנות לעו"ד לגבי ההליך וכ'ו.העניין שמטריד אותי ומביא אותי לשאלה הבאה הוא אישתי. האם אישתו של בעל תאגיד שפושט רגל נכנסת להליך יחד איתו?(כמובן שעל חלק מהכספים היא ערבה בבנק.וחוץ מהחשבון העיסקי יש לנו גם חשבון משותף).אישתי שכירה ומאוד מטריד אותי המשמעות של פשיטת רגל ביחס לאישתי .אם אפשר פירוט קטן על ההסתכלות בהיבט הזה אשמח.תודה!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

  עו"ד איתי בר,מנהל הפורום

  16:40, 1 ביוני 2016

  שלום אבי, אשתך לא נכנסת להליך פש"ר באופן אוטומטי רק משום שאתה ניגש להליך.
  יחד עם זאת היא בהחלט חשופה לתביעות נושים על הסכומים להם היא ערבה ככל שלא ניתן יהיה להיפרע מבעל החוב.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.