האם יש תיק? - פורום פיצויים בגין הטרדה/תקיפה מינית

שאלה חדשה
 • מתעניינת

  נשלח ע"ימתעניינת 22:50, 27 במאי 2015

  שלום, אני בת 20 ולאחרונה מתעניינת להגיש תלונה/תביעה כנגד גבר שהטריד אותי מינית כשהייתי בת 14 (הוא היה בן 30+ נשוי עם ילד). השאלה שלי היא האם מומלץ לי להתחיל בתהליך כשאני לא בטוחה האם יש לי סיכוי. אם אעשה צעד בנושא, הדברים יתבססו בעיקר במילה שלי מול המילה שלו ובשני פסיכולוגים שטיפלו בי מאז. ההטרדה עצמה גם כן לא הייתה חמורה, בעיקר מילולית ומעט מאוד פיזית (עצרתי אותו), אך הנזק הנפשי חמור. בנוסף הוא מספר מסביב לשכנים שאני מעלילה עליו עלילות שהוא נגע בי כשהוא מכחיש שדבר כזה קרה. האם יש לי על מה להתבסס, כשאת בוחנת את המקרה בכלליות ללא כניסה לפרטים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יערה רשף

  עו"ד יערה רשף,מנהל הפורום

  04:21, 2 ביוני 2015

  שלום אנונימית, אני לא יודעת האם זה תיק של מילה מול מילה מאחר ולא שמעתי את כל הסיפור ולא בדקתי האם ישנן ראיות התומכות בגרסתך. אלו יכולות להיות למשל חוות דעת בדבר מצבך הנפשי, עדויות כי סיפרת על המעשים מיד ובסמוך לכשקרו לאחרים ועוד. בהצלחה

  תגובה

פורום זה עוסק בזכויות של נפגעי הטרדה/ תקיפה מינית לקבלת פיצויים כספיים כנגד המטריד/ה או התוקף/ת.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לפיצויים הכספיים המגיעים למי שהותקף/ה או הוטרד/ה מינית, כגון: כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? כיצד מטפלים בהטרדה מינית שאירעה במסגרת העבודה? מהי הטרדה מינית במסגרת יחסי מרות? מהי תקופת ההתיישנות בתביעה לפי הטרדה מינית? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.