מכתב מהוצאה לפועל - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • ניק

  נשלח ע"יניק 17:08, 22 בפברואר 2014

  שלום רב, להוריי בשנת 2005 עיקלו את הבית עם כל התכולה, חודשיים לפני הם טסו לחו"ל וחיו שם קרוב ל 5 שנים. בשנת 2009 חזרו ארצה ללא מקלט טלויזיה וקיבלו חשבון עתק לרשות השידור. פניתי אליהם בכתב והצהרתי בשמם( הם לא דוברי עברית) שאין ברשותם טלויזיה שעיקלו את הכל וחתמתי על סכום של כ 5000 ש"ח וכמו כן הובטח להם ביקור בביתם ושאותו עדיין מחכים, נשלחו כל המסמכים הנדרשים. עכשיו הם קיבלו מכתב מהוצאה לפועל על סכום 2200 ש"ח. עורכי דין אומרים שאין שום הצהרה מטעמי( לא עשיתי העתק לצערי). הוריי בקושי סוגרים את החודש בתקווה לחזור לחיי שיגרה. מה עלי לעשות?? בבקשה תעזרו לי.

  השב
 • 09:34, 23 בפברואר 2014

  לפי דברי ח"כ סולומינסקי יש 40 אלף מכתבים במרתף של רשעות השידור שכלל לא נפתחו. דרוש בדיקה שמא ההצהרה שלך נמצאת שם.
  בנוסף, פנה למשרד מבקר המדינה (פניות הציבור) וטען כי רשות השידור מתעלמת בשיטתיות מהצהרות ובאה בדרישות חדשות לבקרים שאין להן בסיס בחוק, בהתעלמות מהודעוןת שנמסרו כדין. בקש התערבות כדי להביא את רשות השידור לפעול כמוגדר בחוק ולהתיחס ענינית להצהרותיך במהלך השנים. הזכר כי לפי הביקורת שנערכה יש עשרות אלפי מכתבים שאיש אינו פותח וסביר כי הצהרותיך ומכתביך נמצאים שם ואין לרשות יסוד לפנות אליך טרם שנבדק דבר זה.

  תגובה
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

  16:31, 23 בפברואר 2014

  להגיש התנגדות לתובענה ו/או ביטול פס"ד עיכוב הליכים
  ואם עברו 20 יום מיום פתיחת תיק הוצל"פ וליתר דיוק, מיום שקבילת את האזהרה
  להגיש בקשה להארכת מועד תצהירים
  בהצלחה

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור