דרישת תשלום כפולה באותה הכתובת - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • המיואשת

  נשלח ע"יהמיואשת 14:44, 8 במרץ 2014

  אני גרה אצל אבי ביית שמשלם את האגרה כמו שעון מדי פעם מגיעות דרישות תשלום לי ולאחי על אותה הכתובת בנוסף אבי הגיע לגיל 63 ולפי מה שקראתי אזרח מגיל 60 פטור מתשלום האם זה נכון מיותר לציין שאין התיחסות מצד הרשות לטענה שלי ול אחי שאנחנו גרים באותו הביית עם האב האם אנו צפויים לתביעה לגביי אי התשלום והאם אפשר לדרוש את תשלום האגרה ששלומה במידה ויש פטור אחריי גיל 60

  השב
 • 16:03, 9 במרץ 2014

  לעשות תצהיר ובו לכתוב כי אין בחזקתך מקלט טלוויזיה וכי הנך גרה ביחידת דיור משפחתית אחת בה מקלט הטלוויזיה בחזקת ובבעלות הבעלים של הדירה שהוא אבא שלך, ואשר בגינו משולמת אגרה כחוק. לציין כי תצהיר זה נעשה כדי להבהיר המצב המשפטי והעובדתי לנוכח הטרדות חוזרות ונשנות של רשות השידור אשר קיבלה בעבר דיווח ועדכון על מצב זה.
  תצהיר כזה מאשרים אצל עורך דין תורן בכל בית משפט בשעות הבוקר.
  כותבים מכתב לרשות השידור לידי סמנכ"ל גביה ובו מציינים כי למרות שהודעת על כך בכתב פעמים רבות בעבר עדיין ממשיך אגף הגביה להטריד אותך ולהתעלם מהודעותיך הקודמות. הנך דורשת כי יירשם במחשבי האגף כי אין בחזקתך מקלט טלוויזיה נפרד ואינך בעלת חוב ואינך מחוייבת בתשלום האגרה. לחתום עם ציון שם מלא ומספר ת.ז. וכתובת.
  צרפי למכתב את התצהיר ושלחי בדואר רשום עם אישור קבלה אחרי שעשית העתקים מכל דבר. שמרי גם את אישור הדואר.
  במקביל כתבי אל משרד מבקר המדינה נציב פניות הציבור. צייני כי למרות פניותיך הרבות לרשות השידור אין אגף הגביה מתיחס להודעותיך ומכתביך ואת מבקשת כי משרד מבקר המדינה יורה לאגף הגביה להשיב מכתב מסודר ועניני ולקבל הצהרתך ותצהירך כנדרש במערכות שלטון וממשל במדינה דמוקרטית.

  אחיך יעשה אותו דבר.

  תגובה
 • 16:04, 9 במרץ 2014

  פטור יש לאזרח ותיק . אישור אזרח ותיק ניתן לגבר שמלאו לו 67 או אשה שמלאו לה 62.
  אבל אל תיכנסי להסברים מיותרים לגביו.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור