• 11 במרץ 2014

חוב ברשות

כאזרחית טובה וכמדי שנה אני טורחת לשלם את "החוק" שנקראת "ערוץ השידור הממלכתי" לפני כחודש קבלתי מכתב מעו"ד על חוב לרשות השידור + פירוט חוב +שכר"ט עו"ד. ביקשתי מהרשות פירוט על חוב זה שבכלל לא ידעתי עליו. כאמור היום התקשר אלי ראש תחום הרשות ופירט לפני חוב מ-2010 . ביקשתי מכבוד המטלפן לשלם את חובי בפריסה. הנל אמר שעלי לשלם גם את שכר הטרחה של העו"ד ביחד עם חובי לרשות.
    בקשתי לעשות הפרדה אמרתי שעם העו"ד אבוא בסיכום שכר טרחתו.
    נתקלתי בסירוב גדול קבלת תשלום לרשות. וכמובן לא נכסך ממני איומי הוצאה לפועל.
    האם אני חייבת לשלם לרשות את שכר טרחת העו"ד.
    בתודה
    שני

11 במרץ 2014
  • 11 במרץ 2014

מי שהתקשר זה מתחזה ממשרד עוכרי הדין

אין דבר כזה "ראש תחום הרשות". זה מישהו ממשרד עוכרי הדין שמתחזה.
    תבקשי בכתב הסבר על מהות החוב. תבדקי אולי יש לך מסמכים או קבלות על התשלום משנה זו שלגביה הם דורשים תשלום.

11 במרץ 2014
    • 11 במרץ 2014

מי שהתקשר זה מתחזה ממשרד עוכרי הדין

רגע רוצה להבין מרשות השידור לא מתקשרים בדרך כלל? לפי המספר שנשאר אצלי בנייד הוא מאיזור תל-אביב המסגר, מה עוד שמסר לי את שמו וכשאלתי מה תפקידו ענה ראש תחום. אז משהו ממשרד עורך דין התחזה?
      אפשר את תשובתך.
      תודה רבה

11 במרץ 2014
      • 11 במרץ 2014

בדרך כלל אלו מתחזים ממשרד עורכי הדין שעליהם כבר נכתב

כי כנראה תידרש חקירת משטרה כדי לאתר את הכסף שגבו מאזרחים ולא הגיע לחשבונות רשות השידור.
        יכול להיות שהתקשר משיהו באמת מאגף הגביה אבל התואר הזה "ראש תחום" מוזר מאד.
        תכתבי בכתב אל סמנכ"ל גביה של רשות השידור
        ת.ד. 16333
        ירושלים 9116202
        ותודיעי שמעולם לא הודיעו לך על חוב ושאם היית מקבלת מכתב בענין זה הרי שהיית משלמת והוכחה לכך שבכל השנים שילמת חובותייך כסדרם. היות והם לא טרחו לפנות אליך מעולם הרי שיתכבדו וישלמו בעצמם את שכר עורך הדין ששירותיו כלל לא נתבקשו ולא נדרשו ולא היו נחוצים אילו היו פונים אליך כפי שהם מבטיחים באתר האינטרנט שלהם.
        הכל בדואר רשום עם אישור קבלה.

11 במרץ 2014
        • 12 במרץ 2014

מה ז"א מתחזים משרד עורכי הדין? מי ומאיפה הם האנשים האלה?

12 במרץ 2014
          • 12 במרץ 2014

עוד שאלה ידידי לפני שנפרד מעולם לא חוותי הוצאה לפועל תודה לאל. מה השלכותיו? ממה עלי להיזהר? פרט לי בבקשה.
            זו שאלה שחייבת תשובה מקצועית.
            המון תודות לך
            שני

12 במרץ 2014
        • 12 במרץ 2014

אכן כותבת מכתב לסמנכ"ל רשות השידור. לציין את שמו ותוארו של "ראש התחום"? לציין שדרש ממני בתוקפנות אל כספי הרשות וכספי העו"ד. ולחתום בעותק למשרד מבקר המדינה פניות הציבור ?
          תודה

12 במרץ 2014
          • 12 במרץ 2014

את יכולה לציין את התנהגותו הבוטה אבל זה לא באמת איכפת לו

12 במרץ 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?