• 31 בדצמבר 2012

  ממש צריכה תשובה

  שלום רב. אני פונה שוב, אנסה לפשט את הסיפור.
  בשנת 2009 קיבלתי הודעה על עיקול חשבון הבנק בגלל חוב לרשות השידור. מיד שילמתי את החוב העיקול הוסר קיבלתי קבלה מרשות השידור. מאז אני משלמת את האגרה באופן מסודר.
  לפני כחודשיים הודיעו לי שמעקלים לי את המשכורת שוב בגלל חוב לרשות השידור. אחרי שורה של טלפונים גם לרשות וגם למשרד עורכי הדין שמטפל בכך הצלחתי להבהיר שמדובר בטעות והעיקול הוסר.
  לפני כשבועיים קיבלתי טלפון ממשרד עורכי הדין שטוען שאני חייבת להם כ2000 שקל שכר טירחה על פתיחת התיק בהוצאה לפועל כיון שחלף זמן רב הצטברו גם קנסות.מעולם לא קיבלתי מהם לא טלפון ולא מכתב, אני מבחינתי לא ידעתי בכלל שעלי לשלם להם. למרות שהערתי להם שהכתובת
  שלי שנמצאת ברשותם שגויה ומעולם לא גרתי שם הם טוענים שזה לא עניינם. ברצוני לציין שלמרות ששיניתי מספר פעמים כתובת תמיד עדכנתי במשרד הפנים ורשות השידור ידעה למצוא אותי ולשלוח אגרה, איכשהו למשרד עורכי הדין זה לא הגיע.
  אפשר לעשות משהו?

  31 בדצמבר 2012
 • 1 בינואר 2013

  ממש צריכה תשובה

  שירה! במקרים כמו שלך אסור לוותר - המקרה שלך בלתי יאומן ואל תוותרי!!!

  אם אינך יודעת באיזה מספר תיק הוצל"פ מדובר, גשי לכל לשכת הוצל"פ ובקשי רשימת תיקים לפי ת.ז. - ואז אם אכן יש לך תיק פתוח - צריך להגיש בקשה מתאימה

  אם אין תיק, אז כתבי לאותו משרד מכתב בדאר רשום ותודיעי שהסדרת את מלא החוב, וכי אין לך חוב וצרפי קבלה.

  אם תזדקקי לעשרה/ייעוץ, פני למשרדי 08/9948200 וצייני שביקשתי ממך להתקשר אלי

  1 בינואר 2013
  • 2 בינואר 2013

   ממש צריכה תשובה

   תודה רבה! נילי, באמת תודה. בעיקרון יש לי קבלה מרשות השידור וגם מכתב על סגירת תיק מההוצאה לפועל, אבל אבדוק מולם בכל מקרה. אפעל על פי עצתך ואעדכן אותך. ושוב, תודה.

   2 בינואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?