• 16 בינואר 2013

שיחה מוזרה

לפני מספר שבועות קיבלתי שיחת טלפון ממספר חסוי. הנציגה הזדהתה כעובדת בחברת "yes" ושאלה האם אני לקוחה של החברה. בתגובה עניתי כי השאלה תמוהה בעיני ואם אני לקוחה שלהם, היא אמורה לדעת זאת.
    הנציגה אמרה שהיא לא עובדת מול מערכת ממוחשבת ולכן אינה יודעת האם אני לקוחה או לא (בשלב הזה השיחה כבר הייתה חשודה).
    היא שאלה האם אני מחוברת לחברת כבלים אחרת, עניתי שכן ושאני לא מעוניינת להמשיך בשיחה.

לאחר מספר ימים קראתי כתבה שנציגי הרשות מתחזים לפקידים מהדואר ושיש מבצע אכיפה נרחב.
    ואז, האסימון נפל.

האם יתכן ומדובר בשיחה של נציגה שהתחזתה לעובדת של חברת "yes"? האם מישהו קיבל שיחה דומה?

16 בינואר 2013
  • 9 ביוני 2013

שיחה מוזרה

גם אני קיבלתי היום שיחה כי מהדואר כי יש מכתב בדואר רשום מהראל והשליח רוצה להביא לי אותו , כמובן שאף אחד לא הגיע . הסתבר שהתקשרו לבעלי וגם לאמא שלו עם אותה שאילה איפה הבן שלך גר עכשיו.

9 ביוני 2013
  • 19 בינואר 2013

שיחה מוזרה

ממליצה לך לפנות אל הרשות ולהסדיר את החוב כדי שלא תקבלי לשלם גם קנסות ושכ"ט עו"ד

במקרה שלך הדרך הטובה ביותר לפנות אל הרשות היא לכתוב להם מייל ראי באתר הבית שלהם מצד שמאל יש מעטפות קטנות שמפנות אותך למייל לפי מחוזות) כולל ת.ז. ופרטים לגבי מועדים שיש לך מכשיר. יש לתעד את הפניה שלך (יש להדפיס גם את הפניה וגם את התשובה).

19 בינואר 2013
  • 16 בינואר 2013

שיחה מוזרה

אני קיבלתי שיחה לפני כשבועיים שיחה בערב "מהדואר" ,שיחה הזויה ביותר.ניסתה להוציא ממני את הכתובת שלי.
    לא הבנתי שמדובר ברשות השידור
    פשוט לא להאמין כמה רחוק הם הולכים.

16 בינואר 2013
    • 16 בינואר 2013

נתת להם את הכתובת שלך?

אני נתתי חשבתי שזה אמיתי..
      הם פשוט נוכלים מה שהם עושים

16 בינואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?