• 30 בינואר 2013

אגרת טלוויזיה לשנת 2013

שלום רב,
    לפני מספר ימים קיבלתי דרישה לתשלום מרשות השידור בגין שנת 2013 בסך של 356 ש"ח.
    חשוב לציין כי בשלב זה אין ברשותי טלוויזיה ואף ציינתי זאת בשיחה עם נציגה שפנתה אליי לפני כחודשיים מטעם רשות השידור בעניין "הטלוויזיה שברשותי". באותה שיחה ציינתי כי איני מחזיק בטלוויזיה והם מוזמנים לבוא אליי ולעשות בדיקה.
    בעוד כשבועיים אחי טס לתקופה ממושכת לחו"ל והוא רוצה להשאיר אצלי כמה דברים, וביניהם את הטלוויזיה שלו.
    לאור הידיעות בעיתונות והבאז סביב הפעולות של רשות השידור החשש שלי שבמידה ואשלם את האגרה - ישלחו לי חיוב רטרואקטיבי כמה שנים אחורה וחובת ההוכחה תהיה עליי - החשבונית של הטלוויזיה לא תעזור כי היא לא הייתה אצלי.
    במידה ואני לא אשלם - שוב, במקרה כזה אם ופקח מטעם הרשות יגיע אליי הביתה - יחייבו אותי כאילו החזקתי בטלוויזיה מספר שנים.
    אודה לעזרתך כיצד לנהוג מול הרשות.

30 בינואר 2013
  • 31 בינואר 2013

אגרת טלוויזיה לשנת 2013

אגרת טלויזיה
    לבת שלי שלחו לשלם עבור החזקת מקלט טלויזיה משנת
    2006 עד 2013 סך 4000 ש"ח בשנת2006 בתי גרה אצלי בבית עוד כרווקה עד שנת 2009 ,בתי קנתה לי טלויזיה
    מתנה ליום הולדתי ואני נכה צהל ופטור מאגרת טלויזיה,במהלך שהותה אצלי בתי חזרה בתשובה ושומרת מיצוות הדוקה ואינה מחזיקה טלויזיה בבית ולא מסך מחשב,כן היא חתמה אצל עו"ד על תצהיר על היותה כן לאהיו אצלנו בבית ולא באו בכלל לבדוק אצלה ,מבקש עזרה מה לעשות תודה

31 בינואר 2013
  • 30 בינואר 2013

אגרת טלוויזיה לשנת 2013

שלח להם מייל ובקש להודיע להם כי אחיך עוזב את הארץ ואתה מקבל את המקלט שלו החל מיום ..... ציין את מספר ת.ז. גם של אחיך - כך הוא לא יחוייב באגרה בתקופה שהוא בחו"ל - כי גם הוא צריך לדווח על כך מראש

30 בינואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?