• 31 בינואר 2013

עדיין הדירה שקניתי לא על שמי

והמוכרים שנה קודמת קיבלו שוברי תשלום אגרה על שמם ולא שילמו ההתרעות הגיעו אלי כי הדוור טעה והם כי הם נשארו לגור באותו בניין בדירה אחרת בשכירות. אז שנה קודמת השתמשתי בשוברים שלהם וכאילו שילמתי בשמם עם כרטיס אשראי שלי. אני בכלל עדיין רשומה כגרה בבית הוריי כי גם תעודת זהות לא שונתה עדיין. יש בעיה עם העברת הבעלות .

השנה בכלל לא קיבלתי שובר גם לא על שמם ואני רוצה לשלם בלי שיהיה בעיות וצריך מספר הפקה ואין לי . אני נכה שרוב חיי בבית אין לי מי שירוץ ויעשה שירות כזה או אחר. האם יש דרך כלשהי להתכתב עם הרשות שישלחו לי שובר אשלם?

31 בינואר 2013
  • 1 בפברואר 2013

החיוב הוא עפ״י ת.ז ואנא אל תשלמי עבור אף אחד יותר שוברים.

תוכלי כעת לדווח לרשות באמצעות מייל שעברת לגור בדירה שכתובתה כך וכך . העובדה שזו הדירה שלך או לא אינה רלוונטית.

בקשי במייל לקבל שובר ותסבירי שעד העת הזו גרת עם הורייך.

כמובן שיש לשמור העתק הפניה אליהם.

1 בפברואר 2013
    • 3 בפברואר 2013

תודה רבה על התשובה ראיתי אותה קצת מאוחר. התקשרתי הבוקר לרשות ענה בחור נחמד ישר אמר לי מה שכתבת אל תשלמי יותר בשביל אף אחד. הוא בדק תעודת זהות שלי ראה אין חוב שאני רשומה בבית הוריי , אמר לי אני אעשה לך מ 2013 ואם את רוצה החזר כסף על מה ששילמת תכתבי איימייל עם הסיפור.

ממילא 2012 הייתי מפברואר צריכה לשלם ,אז אם הוא ירשום כמו שהבטיח רק מ 2013 שעברתי לדירה הכל יהיה בסדר . ב 2012 לא אמרתי לו מתי נכנסתי וגם התחמק לא לדעת אמר בדקתי אין לך חוב את בבית הורייך רשומה. תמיד חשבתי שחיוב האגרה הוא לפי דירות. לפי הבעלים של הדירה.

3 בפברואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?