דרישת שכ"ט, ממשרד עו"ד פרנקל , על שכ"ט של חוב שפרעתי לרשות השידור לפני כשנתים! - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • צביקה

נשלח ע"יצביקה 13:20, 2 בפברואר 2013

גברתי עורכת הדין,נילי שץ, שלום רב ! ברצוני להבהיר ולחדד את בעייתי, הגיע לאשתי דרישה לפרעון של שכר טרחה, שכביכול מגיע למשרד עורכי הדין פרנקל את קורן, עבור טיפול כביכול על גביית חוב מרשות השידור ששולם על ידי לפני כשנתיים, לאחר שפנו אלי ממחלקת הגבייה של רשות השידור, וטענו, שיש מבצע לזמן מוגבל, של הנחה משמעותית על חיסול של חובות לרשות השידור, בתנאי שהתשלום יתבצע מיידית, ואפילו ב10 תשלומים בכרטיס אשראי , עבור קרן וריבית והצמדה מופחתת בכ50 אחוז כמדומני, סגירת החוב, לפני שתוגש לטיפול אצל עורך דין, ו/או הוצאה לפועל. הסיכום היה בעל פה, ונשלחה פרוט התשלומים בפקס, ונשלחה קבלה בדואר לאחר שסיפקתי את פרט כרטיס האשראי. יש לציין שהדרישה היתה על שם אשתי, אך אני שילמתי, על מנת לחסל את החוב, למען שקט נפשי, ולפתיחת ךף חדש. לפני שבועים אשתי קיבלה, דרישה מממשרד עורכי הדין, שהעבירו את הדרישה להוצאה לפועל, שמאיימת בעיקולים קנסות וכל היוצא בזה. התקשרתי לרשות השידור, והם בפרוש אמרו לי, שאין לי שקל חוב, ומסרו לי את מספר הטלפון של משרד עורכי הדין, שאצלם במחשב אין אומנם חוב, אך הדרישה היא עבור שכר טירחה של 1700 שקל מתאריך ינואר 2010, על "הטיפול" כביכול בתיק רשות השידור? האם מגיע להם שכר טירחה, על חוב שאני סגרתי בעצמי? בתודה מראש צביקה

השב
  • 20:59, 4 בפברואר 2013

לדעתי האישית אתה לא חייב בתשלום שכ"ט

כתוב מכתב בנושא לרשות בדאר רשום בלבד ושמור העתק הפניה

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור