אגרה על TV בדירה שכורה מרוהטת - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • אילן

נשלח ע"יאילן 00:15, 5 ביולי 2013

בשנה וחצי האחרונות אני גר בדירה בשכירות ובדירה יש מקלט TV שלא שייך לי (אני משתמש בו) מייד לאחר שינוי הכתובת נשלחה אלי דרישה לתשלום אגרה ומאז אני משלם את האגרה, לפתע קיבלתי תביעה לתשלום ע"ס כ 5000 ש"ח בגין חוב משנת 2004 ועד 2011. במסמכים שהוצאתי מהוצל"פ נכתב כי רכשתי מקלט TV בדצמבר 2003 והדבר התמוה ביותר הוא שהמוכר הוא גרושתי... אני גרוש מסוף שנת 99 ובהסכם הגירושין אף מצויין כי ה TV נשארת אצל גרושתי. יש לי 30 יום להגיב, אולם ככל שאני נובר באינטרנט בימים האחרונים אני נהיה יותר מבולבל. מה עלי לעשות בכדי להסיר או להמתיק את רוע הגזירה? האם החברים ברשות השידור החליטו להפעיל את "שיטת מצליח" עלי? האם יש מה לעשות? אשמח לתשובה מהירה.

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

15:33, 7 ביולי 2013

שם תוכן הודעה:
    מה קורה אם הגיע מכתב מעו"ד?
    תקבלו שובר לתשלום. לרוב, משרדי עו"ד מגישים ישר תביעה בסכום קצוב בהוצל"פ, כך שעלייך להגיב תוך 30 יום. אם לא תשלמו או תגיבו, תגלו שעיקלו לכם את חשבון בנק, שהוטלו עליכם הגבלות בבנק ישראל ושאר סנקציות מטורפות.
    הייתי ממליצה בדחיפות להגיש התנגדות לתובענה בטרם יחלפו 30 ימים (אם יחלפו - תצטרכי בקשה להארכת מועד)+ עיכוב הליכים,
    אולי יש מקום להגיש בקשה למתן פס"ד הצהרתי המורה על אי קיומה של טלוויזיה משנת x,
    בהצלחה

תגובה
  • 08:44, 8 ביולי 2013

האם את מטפלת בנושאים האלה?

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור