אגרת רשות השידור -מכתב מעו"ד - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
 • נדיה

  נשלח ע"ינדיה 13:45, 12 באוגוסט 2013

  שלום, תמיד שילמתי אגרת רשות השידור ולא התחמקתי מתשלום אך הבלאגן התחיל לפני שנתיים כאשר הפסקתי לקבל בדואר ואז יום אחד זרקו לי מכתב לגינה שלי וראיתי שהתשלום הוא בתוספת קנס. דיברתי איתם וביקשתי לעדכן את התיבת דואר שלי אך מאז עדיין לא הייתי מקבלת דואר מהם. השנה כמו כן לא קיבלתי כלום עד אשר קיבלתי עכשיו מכתב מעו"ד +הוצאות גבייה ופיגורים. עליי לציין כי על תקופה מחצית ב טרם קיבלתי מהם בקשה לתשלום. לא יודעת מה לעשות..דיברתי עם הלשכה של העו"ד ועם כל מי שאני יכולה ואמרו לי שאין מה לעשות. לא יכול להיות שאני ישלם קנסות ובמיוחד שעדיין לא שולחים אליי דואר כמו שצריך... בבקשה הכווינו אותי מה לעשות. תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  עו"ד סמדר בוכובזה,מנהל הפורום

  13:58, 12 באוגוסט 2013

  מה קורה אם הגיע מכתב מעו"ד?
  תקבלו שובר לתשלום. לרוב, משרדי עו"ד מגישים ישר תביעה בסכום קצוב בהוצל"פ, כך שעלייך להגיב תוך 30 יום. אם לא תשלמו או תגיבו, תגלו שעיקלו לכם את חשבון בנק, שהוטלו עליכם הגבלות בבנק ישראל ושאר סנקציות מטורפות.
  הייתי ממליצה בדחיפות להגיש התנגדות לתובענה בטרם יחלפו 30 ימים (אם יחלפו - תצטרכי בקשה להארכת מועד) עיכוב הליכים,
  אולי יש מקום להגיש בקשה למתן פס"ד הצהרתי המורה על אי קיומה של טלוויזיה משנת x,
  בהצלחה

  תגובה
 • 12:37, 13 באוגוסט 2013

  נדיה שלום
  גם אני שילמתי כמו שעון שנים רבות. והשנה הם פשוט לא שלחו.
  לי זה נראה כמו נסיון לגבות יותר כסף ולהרוויח כי אין שום סיבה לא לשלוח פתאום הודעת תשלום. מה גם שלא ראיתי בשום מקום הודעה שיותר לא שולחים הודעות תשלום בדואר. אני שילמתי עם קנס, אבל לא מתכוונת לוותר להם. אני אפנה לעו"ד ואתבע על עגמת נפש.

  תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור