לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מיכה

ללא טלוויזיה

שלום רב, בבית משפחתי אין כלל טלוויזיה, אנחנו לא צופים בה ולא מעוניינים לצפות בה. העניין הוא שאנחנו ממשיכים לקבל אגרת טלוויזיה מרשות השידור על סך כ- 400 ש"ח כל שנה. האם יש דרך להמנע מהתשלום הזה עבור שירות שאנחנו לא מקבלים? תודה מראש מיכה

חתול

האם הודעתם אי פעם שאין לכם מקלט טלוויזיה? הצעה שלי: לכתוב תצהיר. להחתים ולאשר אותו אצל עו"ד תורן בכל בית משפט (61 ש"ח). בתצהיר לכתוב: אני ..... ת.ז. ....... מצהיר בזאת כדלקמן: 1. הריני מצהיר כי אין לי ואין בחזקתי ו/או בבעלותי כל מקלט טלוויזיה. הריני מצהיר כי לא היה לי מקלט טלוויזיה. 2. הריני מצהיר כי הודעתי על כך בעבר לרשות השידור ובכל זאת ממשיכה זו לשלוח לי מכתבי דרישה לתשלום אגרה בכל שנה, לכאורה בניגוד לחוק. תצהיר זה נעשה כתמיכה בדרישתי להפסקת חיובים לתשלומי אגרת רשות השידור והחזר כספים ששולמו על סמך דרישת אגף הגביה בלית ברירה מתוך כניעה לאימה ואיומים שהוטלו כלפי במכתביהם, למרות שהודעתי על היעדר מקלט. לחתום ולבקש מעורך הדין שיאשר שחתמת בפניו אחרי שהוזהרת לומר רק אמת. לשלוח לרשות השידור בצירוף מכתב בו אתה מודיע שוב בכתב על היעדר מקלט ומבקש החזר על התקפה בה שילמת מתוך מחאה ובלית ברירה לנוכח לשון האיומים שנקטו כלפיך. לשלוח הכל בדואר רשום עם אישור קבלה. לשמור העתקים מכל המכתבים והתצהיר ואת אישור הקבלה לפחות 7 שנים. ======================================================================================= גילוי נאות: אינני משפטן, רק בעל נסיון בהתעסקות בהתנדבות מול רשעות השידור בסיוע לקשישים בהם הרשעות הזו מתעללת.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אגרת טלויזיה רשות השידור