אגרת 365-הצעהמיוחדת - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 17:04, 17 בספטמבר 2013

היי קיבלתי לפני ימים את ההצעה המיוחדת של רשות השידור לגבי אגרת הטלויזיה....לפני כמה חודשים קניתי אני וודודי 2 טלויזיות כאשר החשבוניות שולמו עליו ,ואני רק הוספתי חלק קטן באשראי שלי. כרגע אני גר אצלו לבד ,וכאמור קיבלתי את ההצעה ל0שלם 365 ולמחוק חובות עבר(הטלוזיה ברשותי רק חצי שנה)..,דודי גר בבית נפרד ,ובבית הזה שאני גר בו הוא כבר משלם את האגרה!!!! ,ורק בביתו הוא האגרה לא משולמת..אז מה עושים במקרה זה??הפחד שלי שאם אני יפנה אליהם בטענה שהאגרה משולמת על ידו ,הם יחפשו אותו,או שיבקשו ממני פרטים עליו וכו -יש לציין שהוא מעוניין לשלם את האגרה רק בבית שלו זא איפה שאני גר .,אנחנו לא ביחסים הכי פתוחים .. ..והדירה רשומה על שמו . איך אני פותר את המצב לבדי חוצ מלשלם פעמיים ולא לסבך את בן דודי שכאמור עיקש בדעתו כהרגל להמשיך לשלם אגרה רק בביתו הוא. זא איפה שאני גר מכייוון שזו דירה על שמו והשניה לא בבעלותו -אני עם שם משפחה אחרת וכתובת אחרת בת.ז-זא עדייןגר עם ההורים שגם הם משלמים אגרה.האם במידה ואני כותב מכתב שמשולמת האגרה וכו וכו הם ירדו ממני , או שירצו גם פרטים ממני עליו.ואיך עושים זאת ,ווהאם יתיחסו לזה בכלל..????ומה רושמים שם?תודה מראש לעונים

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום,מנהל הפורום

06:58, 18 בספטמבר 2013

המחוקק הגביל את גביית האגרה לטלוויזיה אחת ביחידת דיור אחת, גם אם מתגוררים מספר בני משפחה המשתמשים במספר מקלטים. אם המחזיק במקלט טלוויזיה מתגורר ביחידת דיור נפרדת, אפילו שהיא צמודה, עליו לשלם אגרת טלוויזיה נפרדת. יחידת דיור נפרדת היא יחידה אשר קיימת הפרדה ברורה בינה לבין יחידת האב, והיא כוללת את כל הפונקציות הנדרשות לצורך קיומה כדירה נפרדת. רק מקום בו קיימת הפרדה של ממש בין היחידות, באופן אשר מאפשרת חיים המנותקים לחלוטין מהנעשה ביחידה הצמודה (לרבות שמירה על פרטיות הדיירים), אזי ניתן יהיה לראות באלו כיחידות דיור עצמאיות.

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור