הודעה משום מקום מרשות השידור/גביית אגרה. - פורום אגרת טלויזיה רשות השידור

שאלה חדשה
  • אורי

נשלח ע"יאורי 12:31, 29 בספטמבר 2013

מומחים, משפטנים ועו"דינים יקרים, שלום רב. היום קיבלתי פעם ראשונה בחיים שלי הודעה שמודיעה לי חגיגית שיש לי מספר לקוח (מתי בדיוק קיבלתי אי-פעם שירות או חתמתי להיות משורת בשביל להחשב כלקוח?) ושבמקום חוב מהולל של כ400 ש"ח מוותרים לי ורוצים -רק- כ350 ש"ח, איזו שימחה לי. כאילו שאני לא מכיר צורת מלל כזאת כשסוכן מכירות מסריח מנסה למכור לי משהו שאין לי צורך או רצון בו. נאות לציין בזאת שגילי הינו 31 ועד היום לא רכשתי ולא הייתה בבעלותי טלוויזיה ולא שמעתי ציוץ מרשות השידור. כן רכשתי צג מחשב לפני כמה שנים טובות, וזאת הייתה הפעם היחידה עד היום. טלוויזיה ממש לא מעניינת אותי, כל שכן הערוץ הראשון או השני או מה שלא יהיה. פעם בכמה חודשים אולי יוצא לי לראות לונדון וקירשנבאום, אם בכלל. וכן עלי לציין שאגרת הטלוויזיה משולמת ע"י הורי על שם אבי לכל הבית עד עתה (אני גר עם ההורים ועוזר להם להחזיק את הבית מתוך המציאות הכלכלית כיום). הייתי רוצה לדעת מה אני עושה בנדון והאם יש באפשרותי לתבוע אותם על הטרדה ועוגמת הנפש, סחיטה, או מה שלא יהיה. למשל, הטלפון שמצויין בטופס תפוס סביב השעון - הלא קיים כאן ביזוי כלשהו של חוקי הגנת הצרכן או ניסיון להונות? מבחינתי שעו"ד יקבל את כל הכסף גם אם התביעה תצליח, מה שחשוב לי פה זה העיקרון. הם עושים כאן שיטת מצליח וזה מביא לי את הסעיף, אני רוצה להכנס בהם ולשרוף אותם שיכאב להם קצת. לא מאמין שילמדו לקח, אבל ילמדו לא לעצבן אותי ולשמור מרחק. בתודה רבה, אזרח

השב
  • 14:09, 29 בספטמבר 2013

אני מצטרף
    גם אני בן 30+ ללא tv או ממיר כלשהו
    https://m.facebook.com/ibaombudsman?id=356259824463825&_rdr
    כאן ב9/11 רשות השידור מציינת שאפשר לזרוק את המכתב לפח
    גם הרבה מגיבים בזעם

תגובה
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום,מנהל הפורום

18:03, 29 בספטמבר 2013

איני עוסקת בתביעות מסוג זה...
    אין אצלי עיקרון אלא יש שכ"ט עו"ד...והרבה יותר מתשלום האגרה
    הנח לעקרונות....

תגובה
  • 05:32, 30 בספטמבר 2013

בתשובתך את נותנת הרגשה שאין לנו כל סיכוי
    מה זה משנה כמה השכ״ט כאשר הצד המפסיד נדרש לשלם את זה בסןפן של דבר

תגובה
  • 21:00, 30 בספטמבר 2013

שמתי את המחשב על לולאה של חיוג לא פוסק. לאחר כמה שעות ענו בטלפון שמצויין.
    אגב, ת"ז שלכם מפורסמת על המכתב, ככה שכל מי שיכול לפתוח לכם דואר ולקרוא יכול להשיג ת"ז שלכם. כל הכבוד על החשאיות והשמירה על בטחון/צנעת הפרט...די בטוח שיש כאן עילה כלשהי לקובלנה למבקר המדינה או איזו תביעה קטנה.

על כל פנים, דיברתי עם אחת הפוסטמות שם (שבטח מועסקים כעובדי קבלן, כמו במשרד הפנים, לטענתה הם נחשבים כחלק ממשרד הפנים ומסד הנתונים שלהם הוא של כל אזרחי המדינה ממשרד הפנים ולא ניתן "למחוק" אותכם מהמאגר שלהם) והיא "איחדה" את "החשבון שלי" עם זה של אבי שמשלם את האגרה כבר, אז כביכול נפתר הפלונטר ונגמר הבלאגן...עכשיו מחכים לראות מה יקרה...
    אני אשלח גם פקס שדורש אישור או אולי אקפוץ לשם באופן אישי, לא סומך על חולרות כאלו.

בינתיים, אחפש עו"ד טוב מהאזור שמטפל בשטויות כאלו ומתקן אותם. שיטות מצליח כאלו מביאות לי את הסעיף ואין לי בעייה להוציא כסף רק בשביל להיכנס בהם על הפרנציפ שעושים לי ככה חום באמצע יום.

תגובה

קיבלתם עוד שובר תשלום, אתם נמנעים מתשלום האגרה? חושבים שאתם לא צריכים לשלם על אגרת טלויזיה? כאן הבמה לשאלותיכם בנושא רשות השידור