נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ליאן קהת ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

36
שנות נסיון
אנגלית, צרפתית, עברית
אנגלית, צרפתית, עברית
תובל 32, רמת גן
תובל 32, רמת גן

ליאן קהת עורכת דין נוטריון ומגשרת מוסמכת, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 198. משרדה של עו"ד קהת מתמקד בתחומים הקשורים לדיני המשפחה והירושה. קהת מתפקדת כמגשרת פעילה, בעלת מנוי מגשר מטעם בתי המשפט בישראל.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

ליאן קהת עורכת דין נוטריון ומגשרת מוסמכת, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1985.

משרדה של עו"ד  צבר ניסיון של עשרות שנים בייצוג חברות, בנקים וליווי עסקאות מקרקעין. למעלה מ-10 שנים עיקר עיסוקו של המשרד מתמקד בתחומים הקשורים לדיני המשפחה והירושה.

עורכת הדין קהת הינה מגשרת פעילה, בעלת מנוי מגשר מטעם בתי המשפט בישראל. חברה ב"ועדה לענייני משפחה" וב"וועדת ההוצאה לפועל" בלשכת עורכי הדין מחוז תל-אביב.

עו"ד קהת כותבת מאמרים באתרים משפטיים מובילים בארץ, המיועדים לשימוש עורכי דין. היא דוברת, כותבת וקוראת עברית וצרפתית כשפת אם, בעלת קשרים עם עורכי דין מצרפת ומייצגת שנים רבות דוברי צרפתית במדינת ישראל.

עו"ד קהת מייצגת את לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות במדינת ישראל: בית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

עו"ד קהת השתלמה רבות באוניברסיטת בר- אילן ובלשכת עורכי הדין בנושאים הקשורים לדיני משפחה ירושה ומקרקעין - לרבות חוק יחסי ממון והסכמים משפחתיים, גישור כללי, גישור משפחתי ועסקאות מקרקעין.

 

חדשות המשרד

 • הנכס בו פועל פאב המייט מול דיזינגוף סנטר נמכר לאזרח צרפתי ב-5 מיליון ₪

  30.03.2015 open news close news

  הנכס שבקומת הקרקע ברחוב קינג ג'ורג' 50 בתל אביב, בו שוכן כיום פאב 'המייט' (Mate Public House), נמכר תמורת חמישה מיליון שקלים לאזרח צרפתי המעוניין לשמור על אלמוניותו.

  לדברי עו"ד ליאן קהת, שערכה את הסכם המכר, מדובר בנכס מסחרי צר מידות, בן 72 מ"ר, שזכה למחיר גבוה בשל מיקומו המרכזי והאטרקטיבי, סמוך לדיזנגוף סנטר - מחיר המשקף כמעט 70,000 שקלים למ"ר.

 • עמותת 'אוהל רחל' עשקה קשיש דמנטי, וחויבה להחזיר דירה לבתו ונכדו

  29.08.2016 open news close news

  עו"ד ליאן קהת, אשר ייצגה את בתו ונכדו של המנוח טענה כי אנשי העמותה ניצלו את מצבו הגופני והמנטאלי של הקשיש ואת אי ידיעתו קרוא וכתוב, כדי להעביר לרשותם את דירת מגוריו עוד בחייו. 
  ביהמ"ש המחוזי בלוד קבע, כי העמותה פעלה בעושק כלפי הקשיש, ועל כן עליה להחזיר דירה שהועברה אליה במתנה אל יורשו החוקי, הוא נכדו.

   

 • האשה נעלה את בעלה מחוץ לבית, ולא מרשה לו לפגוש את ילדיו

  09.10.2016 open news close news

  עו"ד ליאן קהת, המייצגת את האב, הגישה בקשה לביהמ"ש למשפחה למתן סעד זמני לפיו יכפה על האם לאפשר את הגעתם של התאומים לגן אליו הם רשומים בישוב במגורי ההורים, וכמו כן ייאסר על האם לטלטל את הפעוטות פעמים כה רבות בשבוע לבית הוריה בצפון.
  בבקשה נטען, כי האשה נוקטת צעדים אכזריים כדי להרחיק האב מילדיהם התאומים, תוך ביצוע עקירה בפועל ('הגירה פנימית') לעיר הולדתה שבצפון הארץ, מבלי לקבל על כך רשות מבית המשפט.
  כמו-כן, האב מצא עצמו מספר פעמים נעול מחוץ לדירת השניים, מבלי שיורשה לו להיכנס. 

   

 • סכסוך ירושה - האח יחזיר לאחותו חצי מליון ₪

  20.10.2016 open news close news

  במסגרת סכסוך ירושה, שהגיע לפתחו של ביהמ"ש למשפחה בנצרת, עו"ד ליאן קהת ייצגה את בתו של המנוח, אשר טענה כי אחיה נצל את מצבו הנפשי והמנטלי הירוד של אביהם בערוב ימיו, והעביר לרשותו קופות גמל  שהיו רשומות על שם האב והאם.

  על פי התביעה, עם מותו של האב, הבן משך כ-1.5 מיליון שקלים מקופות הגמל, והבת דרשה, באמצעות עו"ד קהת, לקבל לידיה את החלק היחסי מהכספים.

  השופטת רונית גורביץ' קבלה את דרישתה של הבת בדבר חלקה בקופות הגמל של האב והורתה על ביטול הוראת מינוי המוטבים עליה חתם האב בעת שלא הבין על מה הוא חותם בבנק. 
  בנוסף הורה בית המשפט, כי לאחות מגיע החלק שלה בירושת האם בחנות, וכן נפסק כי על האח להעביר לאחותו דמי שימוש בחנות שנצברו לאורך השנים, על פי חלקה בחנות. 

   

 • תביעה: הבעל המיליונר הפסיק לתת לאשתו כספים

  22.11.2016 open news close news

  בני זוג, עולים מצרפת, חיו ברווחה גדולה. לאחר שפרצה מריבה בין בני הזוג, הבעל החליט לנתק את האשה מכל משאביה הכספיים.
  עו"ד ליאן קהת, המייצגת את האשה, טוענת, כי בגילה המבוגר האשה לא מצליחה למצוא עבודה, וכי היא והילדים הדרדרו לפת לחם, והיא נאלצה לקחת הלוואה מבני משפחה בחו"ל כדי לשרוד.
  עו"ד קהת, הגישה בימים אלה תביעה לביהמ"ש המשפחה, במסגרתה היא דורשת מהבעל ומהבנקים, לחשוף את מחזור עסקאותיו האמיתי של הבעל כדי לחשב את הרכוש וההון שלהם זכאית, לדבריה, האשה. 

   

 • התנגדות לצוואה - נכתבה תחת לחץ והשפעת משככי כאבים

  12.12.2016 open news close news

  אשה רווקה ללא ילדים חלתה בסרטן סופני, ובימיה האחרונים, נטלה מינונים גבוהים של משככי כאבים וקנביס רפואי. 
  לטענת אחיה, אשר הגיש לאחרונה התנגדות לקיום צוואה - אחת מאחיותיו ניצלה את חולשת אחותו הגוססת, והשפיעה עליה לכתוב צוואה בה היא מורישה 90% מרכושה לאחיינה, תוך הבטחה כי היא תזכה למקום מובטח בגן עדן.

  לדברי עו"ד ליאן קהת, המייצגת את האח בתביעתו - האחות ובנה, שהם חרדים, נצלו את מצבה של המנוחה והשפיעו אליה לכתוב את הצוואה שכתבה.
  עו"ד ליאן קהת הגישה לביהמ"ש התנגדות לביצוע הצוואה.

 • הבעל ערער על חיובו בגט בטענה לעלילת שווא - ביה"ד הרבני הגדול קיבל את ערעורו

  04.05.2017 open news close news

  הבעל ערער על ההחלטה לחייבו בגט בטענה שאשתו טפלה עליו עלילת שווא. 
  ביה"ד הרבני הגדול קבל את ערעורו, והתיר את פסק הדין לפרסום. 

  פרקליטי הבעל, עוה"ד ליאן קהת וגילור נחום, ערערו על ההחלטה של בית הדין האזורי, וטענו כי האישה טפלה על הבעל מעשי אלימות אותם כלל לא ביצע, וכי לא נערך דיון בנוגע לטענות האישה שכולן שקריות ומוכחשות.

  דייני ביה"ד הרבני העליון קבעו לאחרונה, כי על פסק הדין של ביה"ד הרבני האזורי להתבטל, משום שהנוסח בו מעורפל, והדבר עלול לגרור צעדים הנוגדים את ההלכה.