נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

סאלח את אבו ליל עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
נצרת
נצרת

סלאח את אבו ליל עורכי דין הוא משרד עצמאי בנצרת, בראשו עומדים עורכי הדין ענאן סלאח ואבו ליל בילאל – שניהם בעלי תואר ראשון במשפטים וחברים מן המניין בלשכת עורכי הדין. המשרד מספק מעטפת רחבה של שירותים משפטיים ללקוחותיו, בהם אנשים פרטיים, חברות, גופים ועוד.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד סלאח את אבו ליל עורכי דין עוסק בעיקר בתחום של הוצאה לפועל. המשרד מלווה את לקוחותיו – חייבים וזוכים כאחד - לכל אורך הדרך, מסייע להם במיצוי הזכויות ובקבלת הגנה מפני סנקציות ומייצג אותם משפטית באופן מלא. ניסיון עשיר, בקיאות מלאה ושיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מסבירים את המוניטין החיובי לו זוכה המשרד.

 

ניסיון רב בתחום ההוצאה לפועל

המשרד מייצג הן זוכים וחייבים, שירותיו במישור הזה כוללים ייצוג מקיף של אנשים הניצבים בפני פשיטות רגל: החל מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת הפטר מלא מהחובות. המשרד פועל על מנת לסייע ללקוחות בשלל מישורים:

·         מתן הגנה מפני הליכים הנפתחים כנגדם

·         ביטול עיקולים והגבלות אחרות: עיקול בנקים, עיקול משכורות, צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלת כנגד רישיון הנהיגה

·         פינוי נכסים, עיקול מטלטלין ועוד.

המשרד מסייע בהגשת בקשות לבתי המשפט ולהוצאה לפועל, ביניהן איחוד תיקים, הכרזה על אדם כמוגבל באמצעים, הגשת התנגדויות, טענת פרעתי ואחרות. בכוחו לסייע גם במקרים מורכבים, לרבות חובות כבדים, ריבוי תיקים כנגד אדם או גוף אחד וכן הלאה.

 

זוכים בהוצאה לפועל זכאים לרשימה ארוכה לא פחות של שירותים, כשגם להם הליווי המשפטי ניתן לכל אורך התהליך, מפתיחת התיק ועד לסיום הגבייה בפועל. המשרד מייצג את לקוחותיו בהתנהלות מול הגורמים השונים, בדיונים בפני ראש ההוצאה לפועל ובמקרים המגיעים לכותלי הערכאות המשפטיות הרלוונטיות. המשרד משתף פעולה עם צוותים מקצועיים, ביניהם מוסר וקבלני הוצאה לפועל, משרדי חקירות, מאתרים, תופסי רכב ואחרים.

 

תחומים נוספים במשרד:

·         סיוע בהגשת תביעות נזיקין לאחר תאונות דרכים

·         תאונות עבודה

·         רשלנות רפואית

·         קבלת מעמד בישראל

·         דיני משפחה

 

 

כלל לקוחות המשרד נהנים מאמינות, ממקצועיות ומליווי מקיף לכל אורך הדרך.