נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עורכי הדין של אדווין פרידמן

39
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
דרך מנחם בגין 154, תל אביב
דרך מנחם בגין 154, תל אביב

עו"ד אדווין פרידמן החל דרכו בניו ג'רסי. הוא עלה לישראל ב 78' ובשנת 82 פתח תא משרדו בישראל. מוקד עיסוקו של המשרד הינו בתחום דיני המשפחה, תוך התמחות מיוחדת במשפט בינ"ל בנושאים הקשורים למשמורת, הסדרי ראיה וחטיפת ילדים. עו"ד פרידמן חבר באקדמיה הבינ"ל של עו"ד מתחום דיני המשפחה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי הדין של אדווין פרידמן נוסד בשנת 1982. אד סיים את לימודי המשפטים בתואר J.D. באוניברסיטת רוטגרס בניו-ג'רסי בשנת 1973 והוסמך כעו"ד בניו יורק. אד עבד במשך שלוש שנים כעו"ד בבית המשפט לענייני משפחה של העיר ניו יורק, תחילה כעוזר יועץ משפטי במחלקה המשפטית של עירית ניו יורק ולאחר מכן כעו"ד בלשכת רווחת הילדים בעיריה.

אד עלה לישראל בשנת 1978, עבר תקופת התמחות כנדרש על מנת לגשת לבחינות ההסמכה לעריכת דין בישראל, בחינות אותן עבר בהצלחה והוסמך בשנת 1980.

משרדו ממוקם במרכז ת"א. מוקד עיסוקו של המשרד הינו בתחום דיני המשפחה, תוך התמחות מיוחדת במשפט בינ"ל בנושאים הקשורים למשמורת, הסדרי ראיה וחטיפת ילדים. אד היה פעיל בכנסת לקידום חקיקה בישראל המאמצת את אמנת האג, היבטים אזרחיים לחטיפה בינלאומית של ילדים. מאז אימוץ האמנה ייצג משרדו לקוחות רבים בישראל ובחו"ל בתביעות עפ"י אמנת האג.

כחבר באקדמיה הבינ"ל של עו"ד מתחום דיני המשפחה(IAML)  שימש אד כמשקיף בועידות המיוחדות העיתיות השניה, השלישית והרביעית המתכנסות בהאג לדיון ביישום האמנה. כמו כן, אד הרצה ופרסם מאמרים בנושא האמנה.

בנוסף לדיני משפחה, עוסק משרדו בייצוג לקוחות בענייני עזבונות ועסקאות מקרקעין. למשרד ניסיון בניהול עזבונות בישראל של תושבי חוץ.

למשרד קשרים עם משרדי עורכי דין רבים בחו"ל ובעיקר באירופה ובצפון אמריקה, עימם הוא עובד בשיתוף פעולה על מנת לשרת את האינטרסים של לקוחותיו.