נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אלה ישראלוב-פילוסוף

15
שנות נסיון
עברית
עברית
אבא אחימאיר 3, רמלה
אבא אחימאיר 3, רמלה

המשרד בעל ניסיון רב שנים בהגשת תביעות למימוש זכויות סוציאליות, כספיות ורפואיות הן כנגד מעסיקים הן כנגד חברות ביטוח והן כנגד המוסד לביטוח הלאומי בהתאם לחוק: קביעת זכאות של נכות כללית ונכות עבודה; קביעת זכאות לנכות זמנית וצמיתה; הפעלת תקנה 15; תאונת דרכים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד אלה ישראלוב-פילוסוף סיימה תואר ראשון בהצטיינות (LL.B.) והיא חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2006. היא עומדת בראש משרד בוטיק עצמאי, הממוקם ברמלה, המספק שירות מקצועי ברמה גבוהה בתחומי המשפט האישי והמסחרי. המשרד פועל נמרצות להשגת המטרות שהוצבו על ידי הלקוח. במשך שנות פעילותו הרבות, המשרד צבר מוניטין רב, בזכות הטיפול המסור בעניינם של הלקוחות הרבים שמגיעים אליו. כל הלקוחות נהנים ממענה מקצועי ומהיר, שעומד בסטנדרטים גבוהים. בכדי לשרת את הלקוח על הצד הטוב ביותר, המשרד משתף פעולה עם מומחים בתחומים שונים. ניהול התיקים מתבצע בצורה מקצועית ונכונה, תוך מתן דגש על כל הפרטים – קטנים כגדולים.

 

עו"ד ישראלוב-פילוסוף דואגת לעדכן את ידיעותיה בהשתלמויות רבות מטעם לשכת עורכי הדין. כל הלקוחות נהנים מידע עשיר ומניסיונה המקצועי הרב של עו"ד ישראלוב-פילוסוף, כאשר היא ייצגה לקוחות פרטיים רבים, קבלנים וחברות.

 

תחומי עיסוק מרכזיים:

·         תביעות כספיות מורכבות

·         משפט מסחרי

·         משפט מנהלי

·         דיני מקרקעין – השירות מוגש לאנשים פרטיים ולקבלנים

השירות ניתן בעברית, באנגלית וברוסים.