הונאה בהליך גיוס - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רן

נשלח ע"ירן 02:07, 3 בנובמבר 2012

שלום הייתי בהליך גיוס לחברת היי טק שכלל מבחנים מקצועיים וראיון עם ראש צוות את כולם עברתי בהצלחה. בראיון כ"א ביקשו ממליצים ומרחו אותי עד למתן תשובה סופית מעל שבועיים, כאשר אמרו גג שבועיים. התשובה הסופית היית שאני מאוד מתאים ומוכשר אבל קרה מקרה והמשרה "נסגרה" באופן בלתי צפוי. ואפילו אמרו לי שינסו להציע לי אם תיפתח בעתיד שוב. אחרי כשבועיים מהודעה זו כבר ראיתי פרסום חוזר של אותה המשרה! שאלתי האם זה חוקי, אני מרגיש שהונו אותי כלומר אף אחד לא היה חייב לקבל אותי לעבודה אבל, אחרי שאתה עובר מבחנים של כמה שעות, ראיון עם ר"צ והכל עובר חלק ובהתלהבות עד שמגיע לכ"א למאבחנת שבעצם מפילה אותך אבל לא אומרת לך את זה באופן מפורש. אין קייס לתביעה במקרים כאלו? תודה

השב
  • 23:35, 6 בנובמבר 2012

לא ברור מה הכוונה ביטול משרה. אולם זה בהחלט סיבה בעייתית לדחיית מועמד. במיוחד בנסיבות המפורטות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.