דחוף !!!המעסיק גם לא רוצה לתת משמרות וגם לא רוצה לפטר. אין לי ממה לחיות. - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דנה

נשלח ע"ידנה 00:24, 16 בפברואר 2014

אני עובדת בחנות בעבודת משמרות 40 ימים. פתאום כשירדו המכירות - המעסיק לא משבץ אותי במשמרות (חוץ ממשמרת וחצי בשבוע= 9 שעות שבועיות), אך גם לא מפטר. ואינני מצליחה למצוא עבודה אחרת. כשהתקשרתי למעסיק וניסיתי להסביר לו שכך אני לא מצליחה לסגור את החודש - הוא רק התפרץ עלי בטלפון על כך שאין לי סבלנות. ואם אחכה 3 חודשים - המצב ישתנה. רק שאין לי אפשרות לפרנס את עצמי מ-9 שעות בשבוע. ועם 220 ש"ח האלה בשבוע לשלם את כל הוצאותי. אני עלולה לאבד את הדירה שלי ככה. כי אין לי אפשרות לשלם את הוצאותי. דמי אבטלה איינני יכולה לקבל כי אין לי מכתב פטורים. ועבודה אחרת איינני מצליחה למצוא. אנא תנו לי עצה - מה עלי לעשות במצב זה!

השב
  • 15:54, 23 בפברואר 2014

בנסיבות העניין מומלץ לתת למעסיק הודעה מוקדמת של יום אחד באם הינך עובדת חודש ימים, ולהתפטר בדין מפוטרת.
    עו"ד אריק שלו
    arik.shalev@law-shalev.co.il
    ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.