שידורי צ'רלטון - פורום זכויות יוצרים: קניין רוחני ודיני אינטרנט

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 17:22, 17 באוגוסט 2014

  שלום, בבעלותי חד"כ. לאחרונה התעניינתי ברכישת ופתיחת השידורים של ערוצי "ספורט 1 וספורט 2" השייכים לחברת צ'רלטון. הוסבר לי ע"י ספקית התוכן שלי ("יס") כי ייתכן ששידורים של הערוצים הללו בפני קהל הלקוחות שלי אשר פוקד את המכון, מהווה הפרה של זכויות יוצרים. האם זה מדוייק?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

  עו"ד מיכל לוצאטו,מנהל הפורום

  10:25, 18 באוגוסט 2014

  גיא שלום,

  אכן במקרה בו חברת צ'רלטון היא בעלת הזכויות הבלעדית לתכנים של ערוצים אלו, העמדת ערוצים אלה לרשות הציבור ללא קבלת היתר שימוש מבעלת הזכויות תהווה הפרה של זכויות יוצרים. על מנת להימנע מהפרה זו יש לרכוש רישיון שימוש המותאם לצרכייך (קרי העמדה לרשות הציבור ולא שימוש פרטי).

  לפי תשובת יס, אני מניחה כי אין ביכולתה להעניק רישיון שימוש שכזה בעצמה, ולכן אני מציעה כי תפנה לחברת צ'רלטון ישירות על מנת להסדיר עניין זה.

  בברכה,

  * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

מנהלת הפורום תחזור להשיב על השאלות בתאריך 29.05.17 עמכם הסליחה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.