אוטיזם בגלל רשלנות רפואית של רופאת נשים בזמן ההריון - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • סיגלית

  נשלח ע"יסיגלית 19:03, 4 בדצמבר 2014

  נולד לי ילד אוטיסט כתוצאה שרופאת נשים לא התיחסה אליי בזמן ההריון היו לי דימומים בימקום לתת טיפול שלך אותי לפסיכולוג כי חשבה שמישהו מכה אותי בבית בחודש 5 היתעלפתי בעבודה והייתה לי סמפיוליזס ביקשתי מהרופאה שמירת הריון אבל היא סירבה לתת שלחה אותי לרופא תעסוקתי בחודש 7 הייתי עם צירים המשכתי לעבוד פניתי לרופאה ביקשתי עוד פעם שמירת הריון כי לא הייתי מרגישה טוב אך גם כאן היא סירבה ואמרה זה שום דבר זאת פעילות רחמית כשעשיתי בהתחלה בדיקה גנטית אמרו לי 1 ל 1800 בסופו של דבר נולד לי ילד אוטיסט ביגלל שאני בתור אימא הרגשתי ול ההריון לא טוב העם זה משפיע על העובר בזמן ההריון?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  13:48, 9 בדצמבר 2014

  סיגלית שלום,
  כעקרון, לא ניתן לאבחן אוטיזם במהלך ההריון. אציין עוד, שלאחרונה פותחה בדיקה המכונה "הצ'יפ הגנטי" שבעזרתה ניתן לגלות "רמזים" לתסמונות והפרעות שונות שלא ניתן היה לגלות בעבר, ואולם מדובר בבדיקה נדירה יחסית ויקרה, שכמובן אינה נעשית בהריון רגיל.
  כל טוב
  גיל קלופשטוק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה