לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נ'

הזמנה לראיון בשגרירות ארה"ב בת"א

יש לי ויזת תייר לארה"ב אשר בתוקף עד 2017 בפעם האחרונה שהייתי שם זה היה לפני כ 4 שנים ועבדתי שם בעגלות על ויזת תייר אף פעם לא הסתבכתי שם בעקבות כך וגם אחרי חצי שנה ביקשתי הארכה להישאר עד שנה. לפני כמס' ימים קיבלתי טל' משגרירות ארה"ב שבו נאמר לי כי עליי להגיע לפגישה עם נציגה בשגרירות אך לא נאמר לי מדוע. 1. האם מחובתי להגיע לשם? 2. האם יתכן שזה קשור לשהותי שם בעבר? 3. במידה וזה קשור לנושא הנ"ל, האם באפשרותם לבטל לי את הויזה/ חותמת שחורה? 4.באיזה עוד נושאים זה יכול להיות קשור? תודה

מישל קובן וולגל

I would guess that they are cracking down on the Israelis and somehow they know that you worked there. I don't know if you have to go but I would guess that if you don''t they will cancel your visa. Also if you go they will ask you if you worked and will cancel visa. There are a couple of other things that could happen but I am really just guessing

נ'

אוקיי. במידה וזאת הסיבה, האם הם יכולים לנקוט בעוד צעדים נגדי (כמו קנס כספי או משהו כזה) מלבד ביטול הויזה? או שביטול הויזה זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות?

מישל קובן וולגל

I don't think they can fine you, they could ask for your help, they probably will cancel visa and you will probably have a bar for not entering the U.S.

נ'

המון תודה. שאלה אחרונה: כשאת אמרת שאת מנחשת שמספר דברים אחרים יכולים לקרות. למה התכוונת? כמו מה? תודה!

מישל קובן וולגל

call me

מישל קובן וולגל

this is really not a question to be answered on an open forum

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי