לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות

ויזת תייר היי שלום. היום הלכתי לקונסוליה האמריקאית להגיש בקשה לויזה, אך לצערי סורבתי. לפי דעתי זה בגלל שרשמתי בטופס שהייתי בארצות הברית ב2008 למשך

היי שלום. היום הלכתי לקונסוליה האמריקאית להגיש בקשה לויזה, אך לצערי סורבתי. לפי דעתי זה בגלל שרשמתי בטופס שהייתי בארצות הברית ב2008 למשך 7 חודשים, וכשהוא שאל אותי אז עניתי לו בטעות שהייתי שם חודש אחד. בעבר היה לי ויזה והשתמשתי בו רק ב2008 ושהיתי בארצות הברית במשך 7 חודשים עם בן דוד שלי וגם למדתי שם בבית ספר, אך לקראת סוף 2008 חזרתי לארץ ומאז לא השתמשתי בויזה כלל. כעת רציתי להוציא שוב אך לא הצלחתי וקיבלתי סירוב, למרות שהיו בידי טפסים לזה שאני תלמיד מכללה (בשנה השנייה), 3 משכורות אחרונות (עובד שנה באבטחה), הדפס של חשבון הבנק (שבו יש כ50,000 ש’’ח) אך לצערי הוא לא הסתכל על הנתונים הללו וקיבלתי סירוב. לאחר מכן שאלתי אותו מתי אוכל להגיש שוב והוא אמר לי בעוד שנה מהיום, אך בעוד שנה מהיום אני אסיים את הלימודים ואז בכלל יהיה לי סיכוי קלוש. אגב אני בן 26 אז יש לי כמה שאלות: התכנון שלי כעת זה להגיש בעוד חצי שנה מהיום (בחודש פברואר) האם זה בסדר? או שפשוט כדאי לי להשקיע כסף בעורך דין וזהו?

אלכס ברוש

שלום יונתן, אין צורך בעורך דין. אתה יכול להגיש מתי שתרצה, אבל ככל ותמתין יותר זמן, כך גם הסיכוי שלך יהיה גבוה יותר, על כל המשתמע מכך... אלכס ברוש, עו"ד

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי