בקשה ויזת תייר למי שנחקר בעבר במשטרה ולא הואשם - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אורנה

  נשלח ע"יאורנה 21:19, 25 בנובמבר 2012

  שלום, חברי נקרא לתחנת המשטרה לפני מספר שנים עקב סכסוך שכנים (לא נעצר). לאחר חקירה פתחו לו תיק עם מספר סעיפים אולם התיק נסגר מחוסר עניין לציבור לאחר חודשיים. לחבר היתה בעבר ויזת תייר ל10 שנים לארה"ב והיא הסתיימה והוא מעניין לחדש אותה. שאלתי - האם השגרירות יכולה לדעת על קיומה של החקירה הזו והאם לענות "לא" לשאלה "האם נעצרת" זה בסדר ? (כיוון שהוא לא נעצר וכאמור חוץ מחקירה לא היה כלום). והאם היית ממליצה שלא להגיש בקשה לויזת תייר בכלל עד שהתיק יעלם מהמרשם הפלילי ? החשש שלו הוא שאם יגיש היום בקשה, והמידע הזה נגיש לשגרירות, אז בעתיד אם ירצה להגיש בקשה להגירה הוא יתקל בבעיה - לעומת זאת אם יחכה עוד כמה שנים שתיק ירד מהמרשם אולי לא תהיה בעיה ? לעזרתך אודה.

  השב
 • 22:30, 25 בנובמבר 2012

  You have to tell the truth or you will be in worse shape

  תגובה
 • 08:13, 29 בנובמבר 2012

  If you filed the complaints as a Criminal Proceedings then it might be on a record. If you filed as Civil it is not criminal. Just answer the questions honestly Michele

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.