הגירה למורים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מני

  נשלח ע"ימני 13:08, 7 באוגוסט 2014

  האם למורים יש סיכוי לקבל אשרת עבודה? אני מורה ומגיש לבגרויות במתמטיקה ובמדעי המחשב, האם יש לי סיכוי לקבל אשרת עבודה בארה"ב? אני רוצה לציין שאני מלמד ברמה גבוהה, ולימדתי גם במכללות ובעבר גם עבדתי כמתכנת, אך כרגע אני מעדיף לעבוד בתור מורה. האם מורים מקבלים אשרות?

  השב
 • 13:16, 7 באוגוסט 2014

  1. כל בעל מקצוע יכול לקבל אשרת עבודה
  2. אשרת עבודה היא לא אשרה פתוחה, אלא צריך קודם למצוא מעסיק שירצה להעסיק אותך, ירצה להוציא לך ויזה, ויוכל להוכיח שאין בעל מקצוע מקומי שיכול לעשות את העבודה.
  לכן, הסיכוי שתמצא מעסיק כזה קרוב לאפס, לא חסרים מורים בארצות הברית, הסיכוי היחידי הוא אם אתה מורה בבית ספר דתי או חרדי ותמצא מוסד מקביל בארצות הברית שיוכיח שצריך אותך כי הכשורים שלך מחויבים להם, למשל אתה מלמד ביידיש וחסרים כאלו בסטייט המדובר.
  3. בנוסף כדי ללמד בארצות הברית במוסד מוכר, אתה חייב תואר מקומי אמריקאי, אתה מורה ישראלי ולא מורה מקומי, בכל מקום מחוץ לישראל תצטרך הכשרה ותעודה מקומית, הבגרויות הישראליות לא דומות למבחני גמר במקום אחר, גם לא צורת הלימוד.

  תגובה
 • 00:03, 16 באוגוסט 2014

  למקורב קרוב שלי יש סיפור מאוד מאוד דומה לשלך
  לימד במשך 7 שנים
  והיום הוא מלמד חצי שנה כבר בתיכון בארצות הברית
  ארצות הברית מחפשת מורים מארצות זרות
  אם אתה מורה לשתי מקצועות
  בכלל רוב הסיכיים שתקבל גבוהים מאוד אפילו הייתי אמור 99 אחוז

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.