שאלה לגבי טופס I-864-EZ - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מאור

  נשלח ע"ימאור 14:04, 2 באפריל 2015

  אז ככה . הכאב ראש קרוב לסיום . או שלא . אני יסביר את הסיפור ואולי אני יוכל לקבל פה תשובה שתעזור לי . דודה שלי (אחותה של אמא שלי ) אזרחית ארהב 50 שנים כבר... בשנת 2001 היא הגישה יחד עם אמא שלי טופס בקשה לגרין קארד (ז"א אמא שלי היא הprincipal applicant ) הם לקחו מאיתנו מלא מלא פרטים פיננסים וכו' עם השנים , בדקו את העניין במשך 12 שנים והחזירו תשובה שאפשר להתחיל את התהליך .. מסתבר בגלל שאמא שלי נשואה ובגלל שאני הייתי מתחת ל18 בזמן שהם הגישו את הבקשה אז אני ואבא שלי הצטרפנו אוטומטית לבקשה. בסטטוס שלנו של הגרין קארד רשום שאני ואבא שלי על תקן Accompany , השאלה היא כזאת - אנחנו בשלבים האחרונים, הגשנו את טופס 260 ועכשיו נותר לשלוח את החבילת IV ו AOS ;הבעיה היא שאחותה של אמא שלי ממלאת כרגע את הטופס I-864-EZ והיא נתקלה בשאלה כזאת - ?The sponsored immigrant is the only person immigrating based on the underlying visa petition ואז רק אם אומרים כן רק אז אפשר להתקדם קדימה . למה הכוונה שלהם? מה היא אמורה לעשות ? זה אומר שאותנו לא באמת החשיבו? הכל להיות שזה לא הטופס הנכון ? תודה מראש .

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  13:52, 12 באפריל 2015

  שלום מאור,

  קשה להשיב על שאלה כל כך ספציפית הנוגעת לטופס מסוים זאת מבלי לראות את הטופס עצמו ולשמוע את כל התמונה הגדולה. מומלץ ליצור קשר טלפוני עם המשרד ולקבוע פגישת ייעוץ.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.