ויזה לארהב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • טל

נשלח ע"יטל 09:35, 22 באפריל 2015

שלום, לפני כ8 חודשים נפתח לי תיק פלילי על אחזקה/שימוש בסמים לצריכה אישית והוא נסגר לאחר יומיים עקב חוסר עניין לציבור. שאלתי היא אם אגיש בקשה לויזה לארהב השגרירות תוכל לקבל את המידע על הרישום המשטרתי שיש כרגע עליי? הבנתי שהם יכולים לקבל מידע רק על תיקים פתוחים.. תודה טל

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

14:43, 22 באפריל 2015

שלום טל,

על פניו לא נראה כי הנסיבות העניין הכניסה שלך לארצות הברית תימנע רק בשל הרישום הפלילי, היות ולא הורשעת, אולם זה עלול להשפיע לרעה על פקיד ההגירה בשגרירות בעת קבלת ההחלטה לגבי מתן ויזה לארה"ב. בכל מקרה, אנו ממליצים כמובן להצהיר את האמת בטפסי הבקשה לויזה לארה"ב.

בהצלחה,

תגובה
  • 17:51, 22 באפריל 2015

ראשית תודה רבה על העזרה.
    שאלתי הייתה לאיזה מידע נחשפת השגרירות? האם הם יכולים לראות את הרישום המשטרתי?
    יכול להיות שמשום שלא הורשעתי זה לא מידע שאני חייב להצהיר עליו כי זה מידע אישי?

תגובה
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

19:11, 23 באפריל 2015

טל, חובה לענות אמת בטופסי השגרירות האמריקאית, השאלות כוללות הסתבכויות עם המשטרה מעבר להרשעה. אין לי מידע לגבי לאיזה מידע בדיוק יש גישה פתוחה לרשיות ההגירה האמריקאים.

בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.