האם מותר לקבל הכשרה בעבודה בארה"ב? (B1/B2) - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יניב

  נשלח ע"ייניב 19:47, 10 ביוני 2015

  אהלן! הבוסים שלי רוצים לשלוח אותי לחו"ל עם ויזה B1/B2. בפועל, לפני העבודה אני אמור ללמוד לבד לעשות משהו מסויים, וכאשר אגיע לשם אני אמור לסייע לאדם שמלמד אותי לעבוד, כלומר אני לא אשב ואסתכל עליו, אני אמור להיות שם ולעזור לו. זה שירות שחברה שנמצאת בישאל מעניקה להם, כלומר הם לא ישלמו לי.. החברה שלי משלמת לי כרגיל. - האם דבר כזה חוקי? אני גם רוצה לדעת מה הסכנה - כלומר אם "תופסים" אותי (אם זה אפשרי בכלל שהם ידעו משהו וודאי ולא סתם יחקרו) - האם יש סכנה שימנעו ממני להיכנס לארה"ב לתמיד?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:39, 14 ביוני 2015

  שלום יניב,

  אסור לך לעבוד בארצות הברית ללא אשרת עבודה בארה"ב. בהחלט עשויות להיות השלכות רציניות במקרה ותתפס עובד בארצות הברית ללא אשרת עבודה מתאימה, אולם רק בנסיבות חמורות תמנע כניסתך לתמיד. בדרך כלל לאחר מספר שנים תוכל להגיש בקשה ל- WAIVER, כלומר: מחילה או פטור לגבי העבירה, ואם תקבל את האישור תוכל לשוב לבקר בארה"ב.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.