אזרחות אמריקאית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • יצחק

נשלח ע"ייצחק 17:48, 19 באוגוסט 2015

שלום, אני בן 19, יליד ישראל. אמא שלי אזרחית אמריקאית. נולדה בקנדה, עברה לארהב בגיל 4, עלתה ארצה בגיל 17 וחצי. מעבר לדרכונים ותעודת הצטיינות אחת מהתיכון, אין לה עוד הוכחת שהות פיזית בארה"ב. האם דרכון יהיה הוכחה מספקת לשהותה בארהב ע"מ שאני אוכל לקבל אזרחות? תודה

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

15:22, 23 באוגוסט 2015

שלום יצחק,

לא ברור מהשאלה שלך מתי אימך הפכה לאזרחית ארצות הברית. דרכון לא מהווה הוכחה לשהות בארצות הברית. תדרשו להביא מסמכים אחרים להוכחת שהות פיזית בארצות הברית. תדרשו להוכיח שהייה של 5 שנים בארצות הברית, שנתיים מתוכם מעל גיל 14.

הוכחות מהוות כל דבר כגון אישור לימודים במוסדות לימוד, השתתפות בפעילויות שונות וכדומה.

בברכה,

יהושע

תגובה
  • 16:05, 23 באוגוסט 2015

שלום,
    הפכה לאזרחית ארה"ב בגיל 4.
    אישור לימודים צריך לכלול מספר ת.ז/דרכון? או שמספיק רק שם?

תודה,

תגובה
  • מנהל הפורום:removed

יהוש פקס, עו"ד,מנהל הפורום

16:16, 23 באוגוסט 2015

מספיק השם המלא, אלא אם כן קיים חשש כי לא מדובר באותו אדם

תגובה
  • 16:24, 23 באוגוסט 2015

היא שינתה שם לאחר נישואין. ברשימות של הבית ספר מופיע השם הקודם. אם השם הנוכחי יהיה רשום בסוגריים, זה יהיה קביל?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.