שינוי שם בדרכון חדש - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רנטאו

  נשלח ע"ירנטאו 16:40, 23 באוגוסט 2015

  שלום, שמי רנטו רמי הירש (ׂRENATO RAMY HIRSCHׁׂ) ולפני 3 חודשים קיבלתי ויזה לארה"ב (תקפה ל-10 שנים). אני מחליף את שמי לרנאטו הירש (RENATO HIRSCH) ולכן אקבל דרכון חדש עם מספר חדש. האם אפשר לעשות תיקון בויזה כך שתתאים לדרכון החדש או שאצטרך להגיש בקשה לקבלת הויזה מחדש? תודה וערב טוב, רנאטו

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:00, 21 בספטמבר 2015

  שלום רנטאו,

  יש לך 2 אופציות, הראשונה להתחיל הליך מחדש לקבל ויזה לארה"ב על מנת שתהיה לך ויזה לארה"ב תקפה בדרכון החדש לאחר שינוי שם. השנייה, זה לקחת איתך את הדרכון הישן עם הוויזה לארה"ב יחד עם הדרכון החדש. במקרה הנ"ל כדאי שתקח איתך גם את האישור לשינוי שם ממשרד הפנים מתורגם לאנגלית כדי שתוכל להוכיח בוודאות כי מדובר באותו אדם. מעבר לכך, רשויות ההגירה לארה"ב יראו על פי מס' זהות, תאריך לידה וכדומה כי מדובר בך, ככה שלא תפויה להיות בעיה מיוחדת בעת כניסה לארה"ב עם ויזת תייר.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.