הקמת חברה בארה״ב ומעבר לשם - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 00:42, 28 באוגוסט 2015

  שלום יש לי שאלה: אני עובד להקים עם שותף אמריקאי חברה בארה״ב. החברה הולכת להעסיק מס׳ אמריקאים. אין תכנון להשקיע מזומנים. כאשר החברה תתפתח, כנראה שיהיה צורך שאעבור לארה״ב. האם תהיה אפשרות לעשות זאת במסגרת החברה הזאת (ויזה L1?)? או שכדאי שתהיה חברה ישראלית שדרכה יהיה מסחר עם החברה האמריקאית (ויזה E1?)?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  12:26, 9 בספטמבר 2015

  שלום אלי,

  ויזת L1 לארצות הברית היא ויזת עסקים לארה"ב עבור חברה בינלאומית עם סניף בארצות הברית. ההמלצה במקרה הנ"ל זה לפתוח סניף בארה"ב של החברה הישראלית או חברת בת שתהיה מסונפת לחברה הישראלית, אז אתה תעבור לשם כעובד של החברה, לאחר שעבדת כאן תקופה מסויימת. מדינת ישראל אכן חברה באמנה לנושא ויזת מסחר E1 לארצות הברית. יחד עם זאת תדרש להוכיח רמה גבוהה של מסחר עם ארצות הברית על מנת להצדיק קבלת ויזת מסחר E1 לארה"ב. נשמח להיפגש עם מנת לשמוע ביתר פירוט איזה סוג של ויזה לארה"ב מתאימה לך ביותר.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.