עיכוב לחקירה וויזת סטודנט - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אהי

  נשלח ע"יאהי 11:32, 9 בנובמבר 2015

  הי, לפני כשבועיים קיבלתי ויזת סטודנט, לפני כמה ימים עוכבתי לחקירה מכיוון שמצאו חצי גרם מריחואנה ברכב שלי(אפילו לא שלי, אבל זה לא רלוונטי), החוקר לא פתח לי תיק פלילי ושיחררו אותו לאחר 20 דקות, השאלה היא כזאת, האם יהיה לי בעייה כשאני אכנס לארה״ב על מנת ללמוד? האם צריך לחדש ויזת סטודנט תוך כדי הלימודים או במעבר לאוניברסיטה? והאם זה יהיה בעייה כשאני אצטרך לחדש? חשוב לציין שהחוקרת הראשית ריחמה עלי ואמרה לחוקר שחקר אותי לרשום את זה כ״עובר אקראי״ או זה מונח כזה שאני לא זוכר אותו. אני מוכן לשלם כסף בשביל עזרה פה, מאוד מפחד שהחלום ללמוד בארה״ב ילך לפח, עשיתי טעות טיפשית וקטנה ואני לא חושב שמגיע לי לאבד את מה שעבדתי בשבילו כבר מעל לשנה. תודה רבה על העזרה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  15:25, 9 בנובמבר 2015

  שלום רב,

  השאלה היא האם נעצרת על ידי המשטרה, והאם האירוע מופיע ברישום הפלילי. אם לא נעצרת כלל אז אין כל בעיה, אבל אם כן ייתכן בהחלט כי עלולה להתעורר בעיה בהמשך. רשויות ההגירה לארה"ב מתייחסות בצורה חמורה במיוחד לעבירות סמים, למרות הכמות הזעומה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.