בקשה לויזה תיירות - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יצחק

  נשלח ע"ייצחק 18:49, 3 בינואר 2016

  שלום, תוקף ויזת תייר שלי לארה"ב מסתימת בעוד כחצי שנה (לאחר 10 שנים). לפי הקריטריונים (למיטב הבנתי ) אינני חייב בראיון אישי בשגרירות ,אולם הפעם (בשונה מהמצב שלפני 10 נים ) פוטרתי ואינני עובד. א) האם לאור מצב זה כן יזמנו אותי לראיון אישי בשגרירות? ב)האם כדאי לי להמתין (ולא להגיש בקשה) עד שאמצא עבודה? ג)או כן להגיש הבקשה ואז נשאלת השאלה:איזה מסמכים עלי לצרף ? (האם אישור השקעות בבנק ,בעלות על דירה -מספיקים?) תודהמראש

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  15:47, 4 בינואר 2016

  שלום יצחק,

  בכל מה שקשור לענייני הגירה לארצות הברית כדאי להיות כמה שיותר זהירים. באופן כללי, בגלל שיש לך ויזה לארה"ב בתוקף עדין אזי (בהנחה שלא שהית בארצות הברית שלא כחוק) רוב הסיכוי שתקבל ויזה נוספת לאמריקה, ללא בעיות מיוחדות. יחד עם זאת, בהחלט בוחנים כל פעם מחדש את הזיקה לישראל, טרם מתן הוויזה. מבחינת פקידי הגירה לארה"ב, אחת האינדיקציות החשובות זה מקום עבודה טוב, לכן על מנת להיות בטוחים, כדאי להמתין עד שתהיה לך עבודה קבועה, למרות שייתכן כי תוכל לשכנע אותם גם במצב הנוכחי על בסיס נכסים, חסכונות וקשרים אחרים שמראים זיקה לארץ כמו משפחה וכדומה. אין רשימה סגורה של מסמכים להציג לשגרירות שמלמדים על קשר לישראל. אתה יכול להראות כל מסמך שמוכיח כי אתה קשור לישראל ומתכוון לשוב לארץ טרם פג תוקף הוויזה לארה"ב.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.