ויזת הגירה משפחה לארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • Lili

  נשלח ע"יLili 21:22, 31 בינואר 2016

  שלום יש לי אחות אזרחית ארה"ב ואני מעוניינת להגיש בקשה לויזת הגירה ע"ס כך השאלה שלי היא האם בקשת ויזת ההגירה עלולה לחבל בקבלת ויזת תיירות רגילה בהמשך? כלומר לאחר שבקשת ההגירה מאושרת ואני נכנסת לרשימת ההמתנה, האם עלולה להיות לי בעיה לקבל ויזת תיירות רגילה בזמן ההמתנה בשביל לבקר את אחותי? אשמח לדעת האם עדיף לי להוציא ויזת תיירות רגילה לפני הגשת הבקשה בהנחה שארצה לבקרה בעשר שנים הקרובות? תודה:)

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:46, 1 בפברואר 2016

  שלום לילי,

  זמן ההמתנה עבור אישור הליך הגירה לארצות הברית, וקבלת גרין קארד, על סמך אחותך אזרחית אמריקאית צפוי להיות ארוך מאוד. כרגע ממתינים כ- 12 שנים עבור ההליך, ולא ברור האם ההליך יתקצר בעתיד. פקידי רשות ההגירה לארצות הברית יודעים עובדה זו, לכן לא סביר כי ימנעו את הכניסה שלך לארה"ב באמצעות ויזת תייר לארה"ב למשך זמן כה ארוך. כל זאת כמובן בהנחה שאין לך עבר של שהייה לא חוקית באר"הב, ותוכלי להוכיח קשר חזק לישראל דרך עבודה, נכסים וכדומה. הם צריכים לראות שיש לך סיבה לשוב לישראל טרם פג תוקף ויזה לארה"ב ולא תשהי שם שלא כחוק. קבלת ויזת תיקור / תיירות בארה"ב מבוססת על האפשרות להוכיח זיקה חזקה לישראל.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.