סירוב כניסה בפילדלפיה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • לירון

  נשלח ע"ילירון 09:13, 3 במרץ 2016

  אחי הקטן טס לפני שנה לארה"ב למטרת טיול כמובן שהוא דאג לויזה אך פקיד ההגירה בשדה לא אישר לו כניסה וניתנה לו האפשרות לחזור לארץ וכך הוא עשה לאחר כמה שעות הוא הועלה על טיסה חזרה . אין לו שום חותמת על הדרכון אך אנחנו לא יודעים מה הסטטוס שלו והאם הוא יכול להיכנס שוב והאם הוא צריך שוב לבקש ויזה או מה התהליך .

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  14:02, 10 במרץ 2016

  שלום לירון,

  השאלה היא מדוע סירבו רשויות ההגירה לארה"ב את כניסת אח שלך לארצות הברית? כאשר מסרבים כניסה לארה"ב, פקידי ההגירה נותנים מסמכים למסורב הכניסה עם הסבר לגבי ההחלטה בעניינם. אפשר לשלוח בקשה על פי חוק חופש המידע ולקבל את סיבת סירוב הכניסה, אם אחיך לא קיבלת מכתב הסבר בעניין. בכל אופן, אם לא ביטלו לו את הוויזה בדרכון הישראלי, אז אין טעם לגשת אל השגרירות, כי כבר יש לו ויזה תקפה לארה"ב. בכל אופן לא כדאי לו לנסות לטוס לשם שוב פעם, כי ישנה סכנה של סירוב כניסה נוספת. מומלץ לבדוק מדוע סורבה הכניסה, טרם ניסיון נוסף להינכס לארה"ב.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.