סירוב ויזה לארצות הברית - מה אפשר לעשות? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מילנה

  נשלח ע"ימילנה 13:04, 28 במרץ 2016

  שלום שמי מילנה ורציתי להתעייץ בנושא של סירוב ויזת תייר לארה"ב 4 פעמים ובפעם הרביעית הם לא נתנו לי תשובה של כן או לא אלא אמרו שיבדקו את ההליכים ועבר מאז חצי שנה ואני פונה עכשיו שוב בפעם החמישית לנסות לקבל שוב ויזת תייר ואני עומדת בכל הקריטריונים. יש לי פגישה ב11/4 ואני חוששת שהם יסרבו שוב. מה אוכל לעשות? במה שירות של עו"ד יכול לעזור לי? בתודה מילנה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  13:37, 28 במרץ 2016

  שלום מילנה,

  לא ציינת מדוע סורבה הבקשה שלך לקבל ויזה לארה"ב? ככל הנראה לא הצלחת להוכיח מבחינת פקידי ההגירה בשגרירות האמריקאית כי תשובי לארץ טרם פג תוקף הוויזה. קיים חשש לגבי ישראלים להשתקעות ועבודה לא חוקית בארצות הברית. הנטל על המבקשת להוכיח כי קיים קשר חזק לישראל וסיבה לחזור בזמן. במיוחד לאחר מספר סירובים, כאשר מגישים בקשה חדשה צריך להביא איזה שינוי משמעותי בנסיבות החיים כדי לקבל תשובה חיובית. ללא הוכחות עדכניות כמו עבודה טובה חדשה, חתונה או הוכחה אחרת כי יש לך קשרים בארץ ולא תשתקעי בארה"ב, כנראה שלא תקבלי תשובה אחרת. עורך דין שעוסק בתחום הגירה לארה"ב יכול להכין אותך לראיון ולתת ייעוץ, אבל ככל הנראה שללא שינוי מוכח בנסיבות, קשה לצפות לתשובה חיובית, במיוחד לאחר מספר סירובים של ויזה לארה"ב.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.