סיכויי קבלת ויזה לארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 22:38, 25 באוגוסט 2016

  היי, אני סטודנט לתואר ראשון שניגש שבוע הבא לקבל ויזה. חודש אחרי שהשתחררתי ניסיתי לקבל אבל דחו את הבקשה שלי, כנראה בגלל שהיית חייל משוחרר. האם הסיכויים לקבל הפעם גבוהים יותר? מה ניתן לעשות על מנת להגדיל את הסיכויים- בהינתן שאני לא עובד ואין לי תלושי משכורת להראות מלבד אישור לימודים מהאוניברסיטה באנגלית. מה דעתך על המצב? תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  09:31, 4 בספטמבר 2016

  שלום דוד, קבלת ויזת תייר לארצות הברית תלויה בהחלטה של פקיד הגירה בשגרירות אמריקאית. מבחינת נציגי ההגירה לארה"ב כל מבקש ויזה הוא פוטנציאל להגירה לא חוקית או עבודה ללא אשרה בארה"ב, לכן הנטל מוטל על המבקש להוכיח כי לא יישאר באמריקה מעבר לתקופת הוויזה. מקום עבודה טוב ויציב הוא אינדיקציה חשובה המוכיחה מבחינת רשויות ההגירה כי תחזור לישראל, לכן ללא עבודה קבועה נראה כי הסיכויים שלך לא השתפרו מפעם שעברה שביקשת ונדחית. יחד עם זאת, מדובר בהחלטה שמבוססת על רושם סובייקטיבי, לכן למרות שצעירים ישראלים רבים נדחים, יש כאלה שגם מקבלים ויזת ביקור לארה"ב. בהצלחה, יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.