סירוב ויזה בפעם השלישית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 11:27, 31 באוגוסט 2016

  היי, אז ככה. אני יתחיל מהסוף. כרגע אני מדבר\ מכיר בחורה אמריקאית. היא מגיעה לארץ בנובמבר וזה נראה שזה הולך לכיוון רציני. במידה והכל יזרום בקשר ואני ירצה להגיע אליה לארה"ב - מן הסתם לפגוש את המשפחה למשל.היא מקבלת מס' ימי חופשה מוגדרים בחודש ולכן לא יכולה לקחת כמה שתרצה ובפעם השניה אני זה שיצטרך (מן הסתם ) להגיע אליה . הבעיה היא שיש לי שלושה סירובי ויזה, האחרון היה לפני שנה וכבר עכשיו אני לומד שנה שניה הנדסאי תוכנה. השאלה שלי היא כזאת, מה כדי לי לעשות? הרי כן יש אפשרות שנגיד נלך רחוק התאהבנו ואחרי זמן קצר החלטנו להתארס( אני יודע שזה גם תלוי במספר גורמים) אבל נראה כי זאת הדרך היחידה כי בנתיים לא נראה לי שיתנו לי ויזה אחרי שלושה סירובים, (אין לי שום עבר פלילי) האמת גם שאני מפחד להגיע לשם. כי זה נראה שזה ידוע שפשוט לא יתנו לי.. , כן יש לי אפשרות לנסוע לקנדה ולפגוש אותה, אבל זה לא צורה וכמו שאמרתי הקטע עם המשפחה קצת בעייתי. אני פשוט חושב על איך זה לא יפגע לי ביצירת קשר איתה ולהתקדם כי כמו שזה נראה כרגע, אין לי סיכוי לקבל ויזה או לטוס אליה.. תודה (ומצטער על החפירה).

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  11:58, 5 בספטמבר 2016

  שלום טל,

  צבירת סירובים גורמת להקטנת הסיכוי לקבלת הויזה לארה"ב. לצורך העניין - מה שבטוח יותר, זה להגיש בקשה לקבלת גרין קארד על בסיס נישואין או אירוסין.

  בברכה,
  יהושע פקס, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.