עוברים לגרמניה וצריכים לשכור דירה כשאין עבודה - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • רותם

  נשלח ע"ירותם 11:15, 4 בפברואר 2014

  מקווה שתוכל לעזור :) אנחנו מתכננים לעבור לגרמניה ולחפש שם עבודה שנינו עוסקים בהייטק. לבעלי יש דרכון גרמני. אין לנו הרבה כסף וכאמור אין לנו עבודה. נגיע קודם לברלין ואח"כ ניסע לשטוטגרט האם כדי לשכור דירה בגרמניה צריך להראות ביטחונות או להביא ערבים במיוחד ששנינו ללא עבודה ומגיעים רק אנחנו ואין לנו משפחה או חברים בגרמניה.

  השב
 • 11:56, 4 בפברואר 2014

  חבל שאתם עוזבים. כאחד שעוסק באופן מאד אינטנסיבי בהוצאת דרכונים גרמניים ובייצוג ישראלים שרוכשים נדלן ודירות בגרמניה, אני נתקל בתדירות גבוהה מאד בחברה שעוזבים את המדינה
  ככל שנראה יבקשו מכם ביטחון של 3 חודשי שכירות אשר יופקדו בחשבון הבנק של חברת הניהול.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.